Pirmadienio vakarą Tomas Jonesas koncertuos Vokietijos mieste Brėmene. Kita jo stotelė – Kaunas. Į Lietuvos miestą dainininkas gali atvykti jau antradienį – kartu su muzikantais keliauja privačiu lėktuvu, todėl gali pats rinktis kelionės dienotvarkę.

Kol kas nėra žinoma, ar po koncerto scenos veteranas liks nakvoti Lietuvoje, tačiau jam ir visai komandai rezervuoti kambariai viešbutyje. Dainininko pageidavimu jam skirtas prezidentinis numeris su dviem kambariais ir balkonu, taip pat parūpintos visiškai dienos šviesą blokuojančios užuolaidos.

Svarbus dainininko pageidavimų sąrašo punktas – aplink viešbutį jokiu būdu negali vykti remonto ar kiti triukšmą keliantys darbai.

Visoms kelionėms tarp oro uosto, arenos ir viešbučio atlikėjo atstovų reikalavimu turi būti parūpinta policijos ar privačios apsaugos kompanijos palyda – kad dainininką vežantis automobilis neįstrigtų transporto spūstyse.

„Žalgirio“ arenos užkulisiuose Tomui Jonesui bus skoningai įrengtas erdvus persirengimo kambarys, kurio sienos turi būti išmuštos juodu audeklu.

Dainininko kambaryje turi būti pastatyta patogi sofa su pagalvėlėmis, supamasis krėslas, du stalai, didžiulis veidrodis. Jaukiai atmosferai sukurti taip pat paprašyta aromatinių žvakių.

Į vakaro žvaigždės kambarį paprašyta patiekti vaisių ir sūrio, taip pat – parūpinti šešias skardines nealkoholinio alaus bei nealkoholinio šampano. Pageidavimų sąraše taip pat yra retų rūšių baltasis ir raudonasis vynas, butelis degtinės ir 2002/2003 metų sezono šampanas „Dom Perignon“.

Visai komandai paprašyta parūpinti dėžę lietuviško alaus, kelis butelius raudonojo ir baltojo vyno. Pabrėžiama, kad vynas turi būti toks, kokio pageidaujama – jei juo neprekiaujama Lietuvoje, nurodytą butelių skaičių reikia užsakyti iš užsienio.

Dainininkas ir jo 30-ies asmenų komanda pietaus arenos užkulisiuose – čia bus įrengta jauki valgomojo zona. Patiekalus pagal iš anksto suderintą valgiaraštį gamins virėjai iš Lietuvos.

Pageidavimų sąraše pabrėžiama, kad muzikantus ir Tomą Jonesą labai pradžiugintų tradiciniai vietinės virtuvės patiekalai – todėl britų žvaigždei bus siūloma paragauti ir cepelinų bei šaltibarščių, taip pat – šakočio.

Be to, paprašyta pietums patiekti mėsos ir daržovių patiekalų, sriubos bei salotų. Dešimtadalis patiekalų turi būti skirti žaliavalgiams: „Jų gamybai negali būti naudojami jokie pieno produktai ir apskritai niekas, kas yra iš gyvūnų“.

Akcentuojama, kad valgiaraštyje turi būti kuo mažiau keptų patiekalų. Griežtai draudžiama muzikantams siūlyti picas, lazaniją ar dešrainius. Visas nepanaudotas maistas po koncerto turi būti atiduotas labdaros valgykloms.

Daugiau nei 100 milijonų parduotų įrašų pasigirti galintis Tomas Jonesas – jau 50 metų scenoje. Į Lietuvą jis atvyksta su devynių asmenų grupe, kurioje yra ne vienas ryškus muzikantas.

Pavyzdžius, mušamaisiais gros Gary Wallisas – britas, nuo 1987 iki 1994-ųjų grojęs legendinės grupės „Pink Floyd“ albumuose ir koncertų turuose. Jis taip pat muzikavo su Jeanu Micheliu Jarre'u, Bonnie Tyler, Dusty Springfield, grupėmis „Il Divo“, „Westlife“, „Mike & The Mechanics“, „Girls Aloud“, „Atomic Kitten“ ir daugybe kitų žvaigždžių. Su Tomu Jonesu būgnininkas groja dar nuo 1991-ųjų – ir yra šio dainininko koncertų muzikos direktorius.

Gitara Kaune gros Robbie McIntoshas – melomanams jis yra puikiai žinomas kaip buvęs populiarios grupės „The Pretenders“ narys. Savo grupę turintis muzikantas nuolat bendradarbiauja su ryškiausiais pasaulio atlikėjais – grojo su Paulu McCartney, Norah Jones, Joe Cockeriu, Sinead O'Connor, Tori Amos ir daugeliu kitų.

Pučiamųjų sekcija, kurią sudaro Henry Collinsas, Patrickas Hartley ir Frankas Waldenas, yra viena labiausiai pageidaujamų Londone – būtent šiuos muzikantus savo pasirodymų skambesiui praturtinti rinkosi dainininkė Amy Winehouse, jų grojimas įamžintas atlikėjos koncertiniame DVD „I Told You I Was Trouble“.

Bosistas Alexas Meadowsas yra grojęs su grupe „Jamiroquai“, o gitaristas Scottas McKeonas muzikuoja su įvairių žanrų žvaigždėmis – nuo Lanos Del Rey iki Joe Bonamassos.