Stebėję svečio iš Slovakijos debiutą televizijos ekranuose ir Katedros aikštėje vykusiame šventiniame koncerte „Mes švenčiam 10 metų ES“, jau šį vakarą galės mėgautis gyvo garso koncertu Vilniaus gėjų klube.

Tai jau ne pirmas į Lietuvą iš užsienio atvykstančių atlikėjų koncertas šiame klube. Anksčiau čia yra koncertavęs smuikininkas ir dainininkas iš Norvegijos Aleksandras Rybakas, klubinės pop muzikos atlikėjas iš Maltos Kurtas Calleja ar net spalvingoji amerikiečių grupė „Betty“ iš Niujorko.

Per daugiau nei 8 metus pagrindiniu LGBT traukos centru Lietuvoje tapusiame Vilniaus klube savo dainas ir šypsenas dovanojo ir daugelis populiarių bei visiems puikiai žinomų lietuviškų grupių ir atlikėjų.

Tarp jų - audiovizualinės poezijos guru „AVaspo“, šiame klube atšventę jubiliejinį savo penkerių metų jubiliejų, viena įdomiausių Lietuvos popscenos grupių „Proper Heat“, Sasha Son(g), Donatas Montvydas, Monika Linkytė, Valerija Iljinaitė ir seksualių merginų trijulė „Pinup Girls“.

SOHO klube mielai koncertuoja ir scenos rože tituluojama Birutė Dambrauskaitė, beje, jos koncerto jau laukiama ir šį mėnesį, kada bus minima IDAHO diena. Jau beveik tradicija tapo, jog kasmet SOHO scenoje pasirodo bei gražiausias savo dainas klausytojams dovanoja ir pop scenos karaliene įvardijama Džordana Butkutė.

Dėl vis dar stiprios homofobijos šalyje, SOHO klube vyksiančiuose vakarėliuose bei koncertuose vis dar nepageidaujami fotoaparatai. Thomo Puskailerio koncerto organizatoriai tikisi sulaukti didelio būrio gerbėjų. Nors nuotraukos apie tai ir negalės papasakoti, su nedalyvavusiais renginyje naujienomis pasidalinti galės šio šanso nepraleidę draugai.