J.S. Bachas, atkeliavęs iš įmantriosios baroko epochos groja tarp garo turbinų, variklių ir kitų urbanistinių detalių. Perkusininkas Vytautas Švažas teigia, jog idėja kilo bandant įsivaizduoti kaip J.S. Bachas atrodo pokštaudamas, apsivilkęs visus to meto puošnius rūbus, baltą peruką ir mūsų laikmečiui ekstravagantiškus aukštakulnius batus.

Šis kūrinys yra J.S. Bacho kūrinio „Išdaiga“ interpretacija, kurią sukūrė žymus ansamblis iš Rusijos. Grupės birbyninikas Laurynas Vaitkus apie pasirinktą netradicinę erdvę: „Kūrinyje skamba šiuolaikiniai sąskambiai, atlikimas yra artimas nūdienai, todėl vaizdo klipui pasirinkta erdvė, kuri yra tarsi laiko grandis tarp praeities ir dabarties.“

Grupės vaikinai pripažįsta, jog vilkėti tokią aprangą yra ganėtinai sudėtinga ir užjaučia merginas, kurios vaikšto su aukštakulniais. „Bet buvo labai linksma žiūrėt vieniems į kitus ir jaustis senųjų laikų aukštuomene“ , – priduria Vytautas Švažas.

Išskirtinio skambesio instrumentinės muzikos ansamblyje groja Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Povilas Velikis (akordeonas) ir Vytautas Švažas (perkusija). Grupė dažnai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Dar iki Naujųjų metų „Subtilu-Z“, kartu su operos soliste Asta Krikščiūnaite, žada išleisti naujausią kompaktinę plokštelę ir pakviesti į pristatymo koncertus. Taip pat lapkričio mėnesį ketina surengti keletą pasirodymų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.