Muzikantai Ukrainoje ne tik pristatė savo koncertinę programą „Plius/Minus“, kurioje skamba rusų ir lietuvių kalbomis atliekamos dainos, bet ir naujausią ukrainietiškai įrašytą radijo singlą „Amore“.

Šio kūrinio premjerą „Biplan“ surengė „Stilnoje radijo“ studijoje.
Šią savaitę pirmosios Ukrainos radijo stotys įtraukė „Amore“ į savo grojaraščius, o kai kuriose jų šis kūrinys yra siūlomas į... ukrainietiškų atlikėjų radijo topus.

„Nesitiki, kad dainuoja ne ukrainiečiai“, – vienu balsu tvirtino populiari Ukrainos aktorė ir TV vedėja Maria Burmaka, dainininkė Tonia Matvienko, „Stilnoje radijo“ laidų vedėja Ksenija Ivas, ukrainietiško šios dainos teksto autorė poetė Midna ir kiti žinomi Ukrainos žmonės.

„Su kiekviena kelione Ukrainoje jaučiamės vis tvirčiau ir priežasčių sugrįžti vis daugėja“, – sakė „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

Kelionės metu grupės vokalistas nors ir peršalo, tačiau įsimylėjo Krymą. Jaltoje „Biplan“ dalyvavo pirmą kartą surengtose Lietuvos dienose Kryme.

Grupę nudžiugino TVI kanalo kvietimas filmuoti koncertą muzikinei laidai „Muzika dlia doroslyh“, dėl ko muzikantai savo viešnagę Ukrainoje nutarė pratęsti pusantros dienos. Šiame koncerte filmuojama pagrindinė grupė (šiuo atveju „Biplan“) ir kylanti žvaigždė (šiuo atveju Tonia Matvienko, iškovojusi antrąją vietą TV konkurse „Golos krajiny“). Nufilmuotas TV koncertas Ukrainoje bus parodytas liepą arba rugpjūtį.

Grįžę iš gastrolių Ukrainoje „biplanai“ ilsėsis neilgai – jau pirmąją liepos savaitę jų laukia koncertai didžiausiuose Baltarusijos ir Rusijos festivaliuose „Most“ ir „Našestvije“. Rugpjūtį grupę bus galima išvysti ir didžiausiuose Lietuvos vasaros festivaliuose „Galapagai“ ir „Karklė Live Music Beach“.