Čia savo pasirodymus surengs net dvi itin perspektyvios jaunosios kartos alternatyvaus džiazo grupės: instrumentinis post-jazz trio „Sheep Got Waxed“ ir eksperimentinio modernaus džiazo bei post-roko grupė „InSearch“.

Tai bus dar viena visą vasarą vyksiančių koncertų serijos „Jack Daniel's Studio No. 7“ dalis.

Alternatyvios muzikos projektas nuolat ieško perspektyvių ir vietos atsiskleisti ieškančių nepriklausomos muzikos talentų visame pasaulyje. Šis projektas savo laiku yra tramplinu į sėkmę tapęs tokioms grupėms kaip „The Temper Trap“ ar „The Dandy Warhols“.

Lig šiol po legendinio viskio vėliava Lietuvoje šią vasarą jau pasirodė „Los Turbos“, „Monkey Tank“, „Deeper Upper“, „The Local Legends“ ir „ReedNoBrass“. Visi jie – perspektyvios jaunosios kartos Lietuvos grupės ir atlikėjai, grojantys tik gyvai ir vedantys nepriklausomą muzikos sceną į priekį.

Grupių „InSearch“ ir „Sheep Got Waxed“ pasirodymas, kaip ir visi šios serijos koncertai žiūrovams nekainuos nieko - belieka tik ateiti. Renginio pradžia 19 val. Koncertams pasibaigus „Vasaros terasos“ ketvirtadienį pratęs didžėjai.

Pristatome artėjančio koncerto grupes:

„InSearch“

Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir profesionalius jaunosios džiazo kartos muzikantus. Po sėkmingo starto grupė išgyveno narių kaitą, nuolatines skambesio paieškas ir taip sukaupė nemenką patirties vežimą. Pirmojo grupės etapo dainos sudėtos į debiutinį albumą „Art Alarm“, išleistą 2011 m. pradžioje. Ignoruodami patrauklią ir masėms skirtą muziką, grupė kuria eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko mišinį, jau įvertintą gilias džiazo šaknis turinčioje Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Energinga ir spalvinga instrumentinė muzikinė erdvė, kurioje susilieja stilistinės kryptys, o į pirmą vietą atsistoja originalios, iš pažiūros keistos ir netikėtos idėjos bei profesionali jų raiška – tai pirminis „InSearch“ siekis. Neveltui jų pavadinimas susijęs su ieškojimu – į naujų formų, sprendimų ir pojūčių paieškas savo koncertuose grupė įtraukia kiekvieną klausytoją.

„Sheep Got Waxed“

„Sheep Got Waxed“ – improvizacinio post-jazz‘o kolektyvas, susikūręs 2010 m. ir pastaraisiais metais tapęs vienu ryškiausiu ir aktyviausiu šios scenos vardų Lietuvoje. Simonas Šipavičius, Paulius Vaškas ir Adas Gecevičius sudaro improvizacinio džiazo pulsu riedantį vežimą, kurio keturi ratai – saksofonas, gitara, mušamieji ir laisvė. Pagrindinė jo varomoji jėga – improvizacija paremta instrumentinė muzika, pripildyta netikėtų garso proveržių, laisvės bei energijos.

Grupė kol kas yra išleidusi vienintelį albumą vardu „Kovos Klubas“, skirtą Vido Bareikio spektaklio garso takeliui. Ketvirtadienio pavakarys su šia kompanija skirtas visiems, trokštantiems paklausyti netradicinių formų ir žanrų muzikos bei išgirsti „vaškuojamos avelės verksmą“ iš vienos perspektyviausių eksperimentinio džiazo grupių Lietuvoje.