Ilgiausiai gyvuojančios Lietuvos grupės planuose – kol kas trys, jau penktadienį prasidėsiančio, turo koncertai Panevėžyje, Druskininkuose ir Kaune.

„Šie koncertai bus tarsi įžanga į milžinišku greičiu artėjantį solidų 35-erių metų darbo scenoje jubiliejų, todėl jiems ruošdamiesi esame nusiteikę ne tik, kaip visada, labai linksmai, bet ir rimtai. Norime pradžiuginti su mumis užaugusius, subrendusius, o galbūt ir brandaus amžiaus sulaukusius gerbėjus ir patys pasidžiaugti jų draugija bei savo buvimu scenoje,“ – sako grupės vokalistas ir siela Steponas Januška.

Grupės vokalistas išdavė, jog artėjančiuose koncertuose jis pristatys ir naują grupės narę – vokalistę Editą Bodrovaitę, kuri buvo viena iš geriausių S. Januškos studenčių ir, laimėjusi ne vieną džiazo vokalistų konkursą, sulaukė tarptautinio pripažinimo, o televizijos žiūrovams yra pažįstama kaip muzikinio šou „X faktorius“ atrankų dalyvė.

„Grupę „Studija“ visuomet žinojome kaip ieškančią ir nebijančią įvairiausių kūrybinių sprendimų. Šis kolektyvas – tai profesionalų komanda, pasiekusi savo brandą ir nuo to tik tapusi dar žavingesnė. Tai įrodo labai platus ir turtingas jų repertuaras, kurio muzikos stilius varijuoja nuo pop muzikos iki bliuzo, džiazo, rokenrolo, regio. Galbūt dėl to šios grupės koncertuose niekada nebūna liūdinčių ar nuobodžiaujančių. Tam čia tiesiog nelieka vietos“, – sako koncertinio turo organizatoriaus VšĮ „Combo concert“ direktorius Arūnas Eitutis.

Artimiausiuose grupės „Studija“ koncertuose skambės geriausi per ilgus kūrybos dešimtmečius sukaupti ir puikiai pažįstami, hitais bei šlageriais tapę kūriniai, tarp kurių: „Spindulys“, „Daina draugams“, „Mano mieste“, „Vaikystė“, ir kt.

Beje, grupės „Studija“ veteranai puikuojasi Lietuvos rekordų knygoje. Kolektyvas pasiekė Lietuvos rekordą, kai buvo užfiksuotas ilgiausiai be pertraukos vykęs koncertas. Rekordinis koncertas truko net 17 valandų, per kurias grupė atliko 219 dainų.

Grupė „Studija“ išsiskiria ne tik savo ilgaamžiškumu ir rekordais, bet ir vyriškojo kolektyvo patvarumu. 1978 metais grupės pirmajame koncerte groję muzikantai joje groja iki šiol. Prie grupės senbuvių kiek vėliau prisijungė tik būgnininkas Valdas Galdikas, tačiau visa sudėtis –Steponas Januška, Gintautas Litinskas, Raimondas Jonutis, Virginijus Pažemeckas – nesikeičia jau beveik 35 metus. 

Grupės vyriškąjį pradą kartas nuo karto papildo jaunos ir talentingos vokalistės. Taip „Studija“ užaugino šiandiena populiarumo viršūnėje esančias Ireną Starošaitę ir Rūtą Ščiogolevaitę. Grupėje sparnus į muzikos pasaulį išskleidė ir dainininkės Larisa Čekasina, Kristina Jatautaitė bei Vilma Martišiūtė.

Buvusias grupės vokalistes bus galima išgirsti rudenį vyksiančiame įspūdingame jubiliejiniame „Studijos“ koncerte gimtojoje Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, tikrąją gimtadienio dieną – lapkričio 9-ąją.

„Kaip dera garbingiems jubiliatams, savo svečiams, susirinkusiems į areną, surengsime nepamirštamą geriausių dainų ir muzikos puotą. Ją paįvairinti savo dainomis pasikviesime ir ne vieną mūsų muzikos pasaulio puošmeną. Bus išties įspūdingas šou, kupinas gražiausių emocijų, prisiminimų, šilumos ir draugiškumo“, – atskleidžia vienos pirmųjų Lietuvos grupių lyderis.
Vasario 22 d. „Studija“ koncertuos Panevėžyje, restorane „Vakaris“, vasario 23 d. gražiausių grupės dainų pasiklausyti kvies į restoraną „Kolonada“ Druskininkuose, o kovo 1 d. džiugins Kauno klube „Combo“ susirinkusius grupės šlagerių gerbėjus.