Po kelių savaičių grupė vėl sugrįš į Maskvos klubą „Artefaq“, kur surengs dar vieną savo solinį koncertą, šįkart... Vasario 16-osios proga.

„Gyvename laikais, kai žmonės jungiasi, bendrauja tarpusavyje, tad kilo mintis koncertą Maskvoje surengti Nepriklausomybės dienos proga, pagalvojome – kodėl gi ne?!“, – šypsojosi „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

„Jau kurį laiką buvome kalbinami grįžti, klubui labai patiko mūsų ankstesnis pasirodymas, Maskvoje mokosi, dirba ir verslauja daug lietuvių, tad bus puiki proga susirinkti ir jiems visiems, ir maskviečiams gerbėjams. Vakaras turėtų būti gražus, kažkuria prasme net simbolinis!“

„Biplan“ koncerte Maskvoje ketina apsilankyti Lietuvos ambasados darbuotojai, verslo klubo nariai. Šios kelionės metu muzikantai tikisi į Rusiją nusivežti ir savo visiškai naują vaizdo klipą.

Praėjusiais metais „Biplan“ kartu su baltarusių režisieriumi Matvejumi Saburovu nufilmavo NVS šalių rinkai skirtą vaizdo klipą „Plius/Minus“, tapusį ir vienu geriausiu praėjusiais metais Lietuvoje.

Per 2012-us metus „Biplan“ išleido dvi naujas kompaktines plokšteles (lietuvišką ir rusišką), nufilmavo keturis vaizdo klipus, sugrojo koncertuose Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, JAV ir Airijoje, o metų pabaigoje buvo minimi M.A.M.A. metų roko atlikėjo, metų muzikos vaizdo klipo ir metų grupės nominacijose.

AGATA duomenimis grupė užėmė ketvirtą vietą pernai tarp grojamiausių šalies atlikėjų.

Grįžę iš Maskvos „biplanai“ ruošis naujai kelionei – kovo 7 dieną surengs savo pirmąjį koncertą Baltarusijos sostinės Minsko publikai, o pačiu artimiausiu metu pristatys muzikinę staigmeną ir lietuvių klausytojams.