„Mums smagu kurti, o žmonėms smagu žiūrėti, todėl vaizdo klipų žanras išlieka gyvas ir mes investuojame į juos“ – sakė grupės vokalistas Maksas Melmanas. „Prie „Plius/Minus“ vaizdo klipo dirbo daugiau kaip trisdešimt žmonių, darbai vyko dviejose šalyse, perstumdėme beveik visus baldus vienoje didžiausių Lietuvos baldų parduotuvių, išleidome krūvą pinigų, bet negaila – smagu matyti rezultatą, kuris atperka įdėtas pastangas.“

Vasarą išleidę savo lietuvišką EP „Meilė“, rudeniop „bipanai“ nustebino ir pirmuoju per vienuolika metų albumu rusų kalba „Plius/Minus“, kurį pristatė koncertais Kijeve, Maskvoje ir Sankt Peterburge. Visus šiuos koncertus ir abiejų albumų pasirodymą lydėjo bendras „Biplan“ darbas su garsiu baltarusių režisieriumi Matvejumi Saburovu – vaizdo klipas dainai „Plius/Minus“ lietuvių ir rusų kalbomis.

„Tai – pagrindinis šių metų mūsų vaizdo klipas ir gera žinoti, kad jis rodomas net keliose šalyse“, – sakė Maksas Melmanas. „Dabar tinkamas momentas prisiminti, kaip jis buvo kuriamas“.

Filmas apie vaizdo klipo „Plius/Minus“ sukūrimą:

Pats vaizdo klipas:

Muzikantų teigimu, šie metai grupei buvo puikūs, tad deda jiems riebų pliusą. Per 2012-tus metus lietuvių roko grupė ne tik išleido dvi naujas kompaktines plokšteles, nufilmavo keturis (!) vaizdo klipus ir sugrojo koncertus Lietuvoje, Rusijoje bei Ukrainoje, tačiau metų pabaigoje tapo ir viena daugiausia nominuotų grupių M.A.M.A. apdovanojimuose, kuriuose „Biplan“ buvo paminėti metų roko atlikėjo, metų muzikos vaizdo klipo ir metų grupės kategorijose.

„Biplanai“ neketina sustoti ir kitais metais. Jau patvirtinta, kad vasario mėnesį grupė sugrįš koncertuoti į Maskvą, o pavasarį pirmą kartą per savo karjerą surengs pasirodymą Minsko publikai, taip pat dalyvaus muzikos festivaliuose Ukrainoje. Muzikantų planuose kitais metais ir dar keli vaizdo klipai, vieno iš jų filmavimas numatomas už Lietuvos ribų.