Jo metu koncertuos pats A. Kulikauskas, Neda ir Olegas Ditkovskis, Saulius Bareikis, „Atviro rato“ aktoriai su programa „Kuli family“, grupė „Adios“, gitaristas Gintaras Šulinskas.

Rinkinys talpina du diskus: DVD formate pateikiamos 27, CD – 22 dainos, kurių daugumą atlieka pats kompozitorius.

„Į rinkinį sudėjau širdžiai brangiausias dainas, kurios skambėjo gražiausių koncertų metu. Pažįstami ir draugai jau seniai nedavė ramybės prašydami, kad į vieną rinkinį sudėčiausavo kūrinius. Rėmėjų pagalba „stebuklas“ įvyko, ir šiandien džiaugiuosi pavykusiu rinkiniu, naujam gyvenimui prikeltomis dainomis“, – sako A. Kulikauskas.

„Visas aš (beveik)“ – jau trečiasis A. Kulikausko CD ir pirmasis DVD, kuriame talpinama koncertų vaizdo medžiaga,surinkta iš LRT archyvų. Jame – 2009 m. įvykęs Mamos dienai skirtas aktoriaus Sauliaus Bareikio ir A. Kulikausko koncertas, 2010 m. tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai aš“kartu su „Kristoforo kameriniu orkestru“ atliktos dainos, 2010 m. surengtas autorinių dainų koncertas „Būn tep“ su „Atviro rato“ aktoriais, muzika iš 2011 m. pastatyto LRT vaizdo filmo „Inteligentai“.

„Visas aš (beveik)“ CD įrašytas dainas atlieka pats autorius, Neda Malūnavičiūtė, a.a. Vytautas Kernagis, DonatasMontvydas su Aiste Paškevičiūte. Muzikos mylėtojai albume išgirs tokias žinomas dainas, kaip „Gintarai“, „Ateina Dievas“, „Bus aukštas dangus“, „Pašėlęs vyturys“, „Būn tep“, „Į tave“, „Stebuklinga diena“, „Neužrašyta daina“, „Vakaro melancholija“, „Bus aukštas dangus“, „Žingsniai ne tie“, „Karališkas mietas“ ir kitas.

Su A. Kulikausku nuolat bendradarbiaujanti dainininkė Neda Malūnavičiūtė sako, kad Andrius – vienas iš mylimiausių jos kompozitorių.

„Labai lengva kalbėti apie Andrių, jam skiriu pačius gražiausius žodžius. Jis – idėjų kupinas žmogus, talentingas kompozitorius, geras draugas. Tokių žmonių, su kuriais lengvai vyksta ir kūrybinis procesas, ir bendrauti paprasta, nėra daug. Labai patinka jo kuriama muzika, ji šilta, jauki. Dainuoju Andriaus ir prieš 20 metų parašytas dainas. Jos – amžinos. Mūsų kūrybinis bendradarbiavimas visada palieka patį geriausią įspūdį. Labai vertinu Andrių ir kaip talentingą kūrėją, ir kaip didelę širdį turintį žmogų“, – kalba Neda.