Šioje magiškoje vietoje susirinkę bardų muzikos gerbėjai turės progą išgirsti išskirtinį duetą – bardą Saulių Bareikį su sūnumi aktoriumi Jokūbu, kurie scenoje susitinka labai retai, dažniau per jųdviejų koncertus, kurie per metus įvyksta vos kelis kartus. Šia proga, šventiniam laikotarpiui, dainuojantys aktoriai kviečia žvaigždėtoje aplinkoje pasiklausyti jų dar negirdėtos programos, kuri dviejų dalių koncerte bus rimtoji ir šmaikščioji.

Kokios dainos skambės, kur jos kadaise buvo girdėtos bei apie ką jos - galėsite sužinoti atėję į šį išskirtinį metų koncertą VU planetariume, kuris prasidės nuo kelionės po dangaus pasaulį.

Jokūbas Bareikis
Foto: LNK

Vytauto Kernagio gitaros laureatas, aktorius Saulius Bareikis sako apie sūnaus kuriamas dainas sužinojęs visai neseniai – prieš keletą metų vasarą, kai į dainuojamosios poezijos festivalį koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė Virgis Stakėnas. Pasak Sauliaus, artimam giminaičiui ar draugui, kurio nuomonė tau yra svarbi, parodyti savo kūrinius sunkiausia, reikia laiko, kad susikauptum ir pasiryžtum šiam žingsniui. Šiuo atveju jis buvo sėkmingas ir platus – Viename iš projekto „Bardai tarp žvaigždžių“ koncertų tėvas su sūnumi kartu dainuoti į sceną žengs jau ne pirmą kartą. S. Bareikis prisipažįsta jau puoselėjantis planus ir apie ilgesnę bendrą muzikinę programą. 

Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“.

Taigi visus išsiilgusius dainuojamosios poezijos ir norinčius išgirsti šį neeilinį duetą šiuo stebuklingu šventiniu laikotarpiu, kviečiame į Vilniaus universtiteto planetariumą 2012 12 19 d.,19 val. Nesiliaukite ieškoję savo žvaigždės – sako per Kalėdas būna stebuklų. Andriaus Kaniavos dainų mylėtojai kviečiami gruodžio 27 d., į šventinį koncertą VU planetariume. Naujaisiais gyvatės metais, sausio 25-ąją planetariume koncertą surengs pats Virgis Stakėnas.