„Didžioji dalis pas mus vėlyvą savaitgalio vakarą siūlomų pramogų yra orientuota į jaunus žmones. Visgi, mes esame įsitikinę, kad ir vyresnė publika po sunkių savaitės darbų ne mažiau trokšta atsipalaiduoti ir šeštadienio vakarą skirti šėlionėms tarp savo bendraamžių. Norime šį jų norą išpildyti“, – sako vakarėlių vedėjas Evaldas Leskauskas bei priduria, jog vakarėliai orientuoti į mokslus prieš kelis ar net keliolika metų baigusius, šeimas sukūrusius ar vis dar vienišus trisdešimtmečius ir vyresnius žmones.

Ypatingu kiekvieno šeštadienio vakarėlio svečiu taps vis kitas žinomas Lietuvos atlikėjas. Pirmojo vakarėlio metu, lapkričio 10 d., koncertuos praėjusių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje išgarsėjusi ir antroje vietoje likusi grupė „DAR“. Lapkričio 17 d. „Combo“ scenoje pasirodys legendiniai kauniečiai „16Hz“. Na, o paskutinįjį šeštadienį, lapkričio 24 d., visus klausytojus savo neįtikėtinai stipriu balsu pavergs LNK muzikinio šou „Muzikos akademija 2“ nugalėtoja Eglė Jakštytė.

Be skirtingų atlikėjų koncertų, magų ir iliuzionistų, skirtingų stilių šokėjų pasirodymų, kiekvieno vakarėlio metu „Combo“ lankytojus linksmins aštrialiežuvis vakaro vedėjas Evaldas Leskauskas. Pastarasis jau yra paruošęs ne vieną linksmą pokštą, smagų žaidimą ir, be abejo, vertingus prizus labiausiai jų nusipelniusiems.

„Ypatingą dėmesį kiekvieno vakarėlio metu skirsime jubiliatams, mūsų klube švenčiantiems savo gimtadienį. Jau dabar galiu pažadėti, kad padarysime jiems tikrą, gražią ir linksmą šventę be jokių rūpesčių, nuovargio ir galvos skausmo. Galvą gali skaudėti nebent tik nuo per didelių linksmybių“, – juokauja restorano-klubo „Combo“ direktorius Justas Jankauskas.

Audringo vakarėlio kulminacija taps jaudinanti erotinė programa. Erotinėje programoje – seksualūs ir aistringi vyro ir moters striptizo šokiai.

Visų vakarėlių pradžia 22 val.