„Įprasta, jog didžiosios žvaigždės į mūsų šalį atvyksta tik koncerto dieną, neretai net likus vos porai valandų iki pasirodymo, o išvyksta jau sekančios dienos rytą, o kartais net ir iš karto po koncerto. Tad šį kartą bus vienas iš tų nedaugelio atveju, kuomet scenos žvaigždė galės skirti laiko pažinčiai su mūsų sostine. Kiek tiksliai truks atlikėjo viešnagė mūsų šalyje šiuo metu dar negalime pasakyti, tai priklausys nuo jo paties, tačiau viešbučio apartamentai jam bus paruošti tikrai kur kas ilgiau nei vieną parą. Sekantis atlikėjo koncertas numatytas tik lapkričio 16 d. JAV, tad, kas žino, gal jis pas mus viešės visą savaitę“, – juokiasi „Seven Live“ vadovas Juras Vėželis.

Atlikėjas į Vilnių iš Londono, kur koncertuos lapkričio 5 d., planuoja atskristi lapkričio 7-osios naktį ir Lietuvos sostinėje ilsėtis prieš vakare vyksiantį akustinį („MTV Unplugged“) koncertą.

Juanesas – žingeidus atlikėjas, visada noriai bendraujantis ne tik su jo koncertų organizatoriais, gerbėjais, bet ir vietos gyventojais. Jis ne kartą, kaip vieną iš koncertinių gastrolių vertybių, įvardino galimybę keliauti ir susipažinti su skirtingomis vietovėmis, kultūromis ir žmonėmis, todėl, pasak „Seven Live“ vadovo, atlikėjo pageidavimas pratęsti jo viešnagę mūsų šalyje buvo džiuginantis, tačiau nebuvo netikėtas.

Su Juanesu į Vilnių atvyks 14 atlikėjo grupės narių ir dar 10 žmonių aptarnaujančio personalo komanda.

„Turėsime užtikrinti maitinimą tiek prieš koncertą, tiek po jo ne tik Juanesui, bet ir jo grupės nariams bei aptarnaujančiam personalui. Tačiau esame tai darę daugybę kartu ir niekuomet neturėjome kažkokių didesnių sunkumų, juolab, kad ir atlikėjo komandos pageidavimai maistui ir gėrimams, lyginant su kitais, ganėtinai paprasti“, – sako J. Vėželis.

Pats Juanesas pageidautų vakarienei valgyti keptą žuvį ar vištienos krūtinėlę su šviežiomis Cezario salotomis. Atlikėjui taip pat bus patiekta pieno, kavos, karšto šokolado, arbatos, vaisių sulčių, vandens.

Vienas pagrindinių Juaneso reikalavimų jo persirengimo kambariui – sulčiaspaudė bei natūralūs, pageidautina vietos ūkininkų užauginti sezoniniai vaisiai ir daržovės, iš kurių galima spausti sultis, bei skirtingų grūdų daigai.

Reportažas iš Juaneso „MTV Unplugged“ koncertinio turo: