Muzikiniame traukinyje naują sceninį įvaizdį pristatė ir muzikos duetas „Gerai gerai & Miss Sheep". Spalvingus kostiumus, nusagstytus sagomis, muzikantams kūrė dizaineris Robertas Kalinkinas. O garsus sostinės šukuosenų stilistas Valerij Gigevič duetui tiesiog traukinyje sukūrė įspūdingas šukuosenas.

Tarp laikinosios sostinės ir Vilniaus kursuojantis traukinys su specialiu VIP vagonu džiugins keleivius ir kitomis festivalio dienomis. Į „Vilnius Music Week“ festivalį (ir iš jo) penktadienį kauniečiai keliaus su „Lietuvos balso“ dalyve Berta Timinskaite, Giedre Smolskaite. Šeštadienį VIP vagono stogą kilnos DZdj.

Tarptautinio muzikos festivalio mieste koordinatorius Lauras Lučiūnas DELFI užsiminė, kad kitais metais Vilnių ir Kauną jungs ne tik traukinys.

„Pradėjome nuo traukinio sujungti šiuos du miestus. Vilniuje vienu metu vyksta ir trienalė, „Sostinės dienos“ bei „Vilnius Music Weelk“, kauniečiams tai puiki proga pasisvečiuoti sostinėje. Bei, atvirkščiai, sostinės gyventojai turės galimybės festivalio metu apsilankyti Kaune, - sakė L. Lučiūna.s – Norintiesiems patekti į muzikinį traukinio vagoną nereikėtų snausti. Nes bilietų skaičius – ribotas.“

Šis traukinys kursuos tarp Vilniaus ir Kauno viso festivalio metu.

Patekti į šį muzikinį traukinio vagoną galima dalyvaujant žaidimuose ir loterijose „Vilnius Music Week“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook", klausantis „Radiocentro“ bei kavinėse „Coffee Inn“.

„Vilnius Music Week“ festivalį ketvirtadienio popietę oficialiai pradėjo jaunosios kartos atlikėjas Jurijus Veklenko muzikos klube „Soul Box“. Toje pačioje scenoje naujausią kūrinį pristatė Markas Palubenka. Beje, jis pirmąkart atliko kūrinį lietuvių kalba.

DELFI galerijoje - akimirkos iš muzikinio traukinio: