Rugpjūčio 30 d., ketvirtadienis

12:00 Delegatų atvykimas

MENŲ FABRIKAS “LOFTAS”

21:00 “Vilnius music week 2012” grand opening ir “Lofto” naujojo sezono atidarymas su:
“Golden Parazyth” (electronics)
Nicolas Jaar / USA (electronic jazz / deep house / ambient)

Bilietus galima įsigyti “Tiketa” kasose

Rugpjūčio 31 d., penktadienis

KINO TEATRAS “PASAKA”

1 SALĖ

12:00 “Vilnius music week 2012” konferencijų atidarymas, dalyvauja festivalio organizatoriai, Vilniaus m. savivaldybės atstovai, Algirdas Kaušpėdas
13:00 Sally Gross: Besikeičianti tarptautinė muzikos vadyba
15:00 Oleg Nesterov: kūrybinė proceso stimuliacija
16:00 Peter Jenner: Ar reikalinga anglų kalba dainose

2 SALĖ

13:00 Guna Zučika / Lauras Lučiūnas: grupės “Brainstorm” pavyzdys tarptautinėje rinkoje
15:00 Inese Saulaja: Publishing ABC: ar tai naudinga atlikėjui
16:00 Marcus O'Deir: Muzikos žurnalistikos ateitis

Bilietus galima įsigyti “Tiketa” kasose

V.KUDIRKOS AIKŠTĖ

18:00 “The Dominoes” (indie / new wave)
19:00 “Reed no Brass” (indie pump)
20:00 “Elephants from Neptune” / EST (desert boogie)
21:00 “Golden Parazyth” (electronics)

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

18:00 “Days of Eclipse” (rock)
19:00 “Karma” (rock)
20:00 “Candee Train” (psychedelic / pop / funk)
21:00 “Siela” (gothic rock)

NACIONALINIO DRAMOS TEATRO NIŠA

18:00 Šarūnas Datenis (instrumental beatbox)
19:00 “Movo” (alternative blues)
20:00 “The Independent” (rock)
21:00 “Artrace” (pop)

Viešose erdvėse 18 -22 val. vykstantys koncertai nemokami

MENŲ FABRIKAS “LOFTAS”

22:00 “Without letters” (weird / other)
23:00 “Rasabasa” (alternative)
00:00 “Fusedmarc” (alternative audiovisual electronica)
01:00 “Instrumenti” / LV (electropop / experimental / happy hardcore)

GYVOS MUZIKOS KLUBAS “TAMSTA”

22:00 “Part Time Porn” (rapcore / mū - metal)
23:00 “Set.up” (acid / rock / pop / funk / electro)
00:00 “Orgen Roll Band” (rock'n'roll / soul / swing)

BARAS “SOUL BOX”

20:00 live su:
“Multiks” (pop, r'n'b)
“M&D Substance” ft. Justify & Donny Drumz (progressive house)
“Baltic Balcan” (gypsy punk)

23:00 DJ sets

Bilietus galima įsigyti klubų kasose

Rugsėjo 1d., šeštadienis

KINO TEATRAS “PASAKA”

1 SALĖ

12:00 John Brogan: Kokia daina gali pasiekti radijo topus?
13:00 Gleb Lisichkin / Hardie Duncan: Naujos tendencijos muzikos istorijoje, kaip hipiai pakeitė pasaulį
15:00 Armin Siebert / Alex Kasparov: Muzikinio tinko kūrimas
16:00 Chris Phillips / Nick Trainer: Teisiniai artisto santykiai su vadyba

2 SALĖ

12:00 Martyna Gudaitė-Gulbinienė / Rytis Šeškaitis: Iš ko gyvena atlikėjai piratavimo eroje; ką daryti, kai nežinai, ką daryti: AGATA informacinis centras
13:00 Bruno Roze / Vidis / Vaidas Stackevičius: Nepriklausomos įrašų kompanijos kūrimas
15:00 LAWIN advokatė Rūta Pumputienė: Vadybos sutarties rengimas: teisiniai aspektai
16:00 Natalie Mets: Baltijos scena

Bilietus galima įsigyti “Tiketa” kasose

V.KUDIRKOS AIKŠTĖ

18:00 “InSearch” (alternative jazz / post rock)
19:00 “Garbanotas bosistas” (rock / blues)
20:00 “Banda Dzeta” (balcanian)
21:00 “Colours of Bubbles” (indie / country / rock)

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

18:00 “Kazam” (indie / dance / rock)
19:00 “Fun Clock” (funk / disco / acid jazz)
20:00 “SvanSikh” / GEO (pop)
21:00 “Muse IQ” / Beissoul (electro / experimental / pop / soul)

NACIONALINIO DRAMOS TEATRO NIŠA

18:00 “Kamanių šilelis” (neofolk / experimental)
19:00 “Alive Way” (rock)
20:00 Markas Palubenka (indie / acoustic / alternative)
21:00 “The Perfect Pill” (rock / electronic)

Viešose erdvėse 18-22 val. vykstantys koncertai nemokami

MENŲ FABRIKAS “LOFTAS”

22:00 “Ni&Co” (minimal modern music)
23:00 “Me and My Monkey” (indie / electronic)
00:00 “Gerai Gerai & Miss Sheep” (pop electronica)
01:00 “Dee & Kamy” (pop / funk / soul / jazz)

GYVOS MUZIKOS KLUBAS “TAMSTA”

22:00 “Second Rio” (alternative / pop rock)
23:00 “My Favourite Gun” (rock)
00:00 “The Post” (electro / pop / rock)

BARAS “SOUL BOX”

20:00 live su:
“AVaspo” (audio visual asp of poetry)
“Electronic I” (electronic)
“Sheep Got Waxed” (free jazz)
Jurijus Veklenko

23:00 vakarėlis “Meet Me by The Lake!”, supported by vice.com
Atlikėjai: Rus Dawg, “Illestpeace”, “Remedy” (bass / newschool rap / trap / ofwkgta / black hippy

Bilietus galima įsigyti klubų kasose

Rugsėjo 2d., sekmadienis

V.KUDIRKOS AIKŠTĖ

17:00 “Attitude” (rock)
18:00 “Mimicry” / EST (electronic party)
19:00 “Marc Fiction” (indie rock)
20:00 “Bekešo vilkai” (funk / acid jazz)

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

17:00 “Troitsa” / BY (ethno-fusion / folk / acoustic)
18:00 “Pievos” (pop / folk / rock)
19:00 “Arbata” (indie rock)
20:00 “Merlin” (alternative rock)

NACIONALINIO DRAMOS TEATRO NIŠA

17:00 “Ai, šiaip bičiukai” (experimental rock'n'roll)
18:00 “Swing Zippers” (gipsy jazz)
19:00 “Volumetears” (soul / jazz / experimental)
20:00 “Shamanna Bug” (indie pop)

KATEDROS AIKŠTĖ

19:30 “Vilnius music week 2012” festivalio finaliniai akordai / TV3 jubiliejinio, 20-ojo sezono atidarymas

Viešose erdvėse 17 – 23 val. vykstantys koncertai nemokami.