„Pasion de Buena Vista“ kuriamas ir skleidžiamas Kubos karštis gruodžio 20 d. persikels į Klaipėdos „Švyturio“ areną, gruodžio 21 d. trupė lankysis Panevėžio „Cido“ arenoje, gruodžio 22 d. kaitins žiūrovus Kauno „Žalgirio“ arenoje, o gruodžio 23 d. kelionę per Lietuvą baigs Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Džiaugiamės, jog visame pasaulyje laukiama Kubos muzikos ir šokio legenda „Pasion de Buena Vista“ pas mus užsuks prieš pat didžiausias ir gražiausias metų šventes. Per savo gyvavimo metus profesionalus kolektyvas sugebėjo pelnyti ne tik pasaulinę šlovę, pripažinimą, bet, svarbiausia, pavergė tūkstančius širdžių visame pasaulyje. Turbūt kitaip ir negali būti. Juk čia legendiniai Kubos artistai, profesionaliausi šokėjai, gyvai atliekama muzika ir energija trykštantys šokiai“, – pranešime spaudai sako „Seven Live“ vadovas Juras Vėželis.

Kubiečių „Pasion de Buena Vista“ trupę sudaro geriausi Kubos artistai: šeši talentingi šokėjai, du užburiančio balso atlikėjai – genealieji Pachinas Inocencio ir Mariela Stiven, dešimt muzikantų ir trys pritariantys atlikėjai. Visą trupę puošia ryškiaspalviai, Kubos kultūrą ir temperamentą atspindintys kostiumai.

Sakoma, kad „Pasion de Buena Vista“ pasirodymas – geriausias būdas per porą valandų pabuvoti, pamatyti ir susipažinti su egzotiškąją Karibų jūros sala – nuodėmingąją Kuba ir jos gatvių šėlsmu. Karšti ir aistringi ritmai, subtilūs ir temperamentingi šokiai, egzotiškas grožis ir melodijos – tai nepamirštamos Kubos naktys, kurias savo žiūrovams dovanoja „Pasion de Buena Vista“.

Tupės pasirodymų metu galima ne tik gerėtis daugeliui puikiai pažįstama muzika, bet ir grožėtis profesionalių šokėjų scenoje rodomais šokių žingsneliais. Čia skamba Kuboje gimusios mambo melodijos, kaip ispanų ir afrikiečių kultūros sąveikos rezultatas Kuboje gimusi rumba, iš mambo taip pat Kuboje gimusios čia čia čia bei afrokubiečių sukurta populiarioji salsa.

Prekyba bilietais į „Pasion de Buena Vista“ prasidės birželio 21 d. Bilietus į šokio ir muzikos fiestą Vilniaus „Siemens“ arenoje, Kauno „Žalgirio“ arenoje ir Panevėžio „Cido“ arenoje platina „Tiketa“, bilietus į šou Klaipėdos „Švyturio“ arenoje – bilietai.lt. Bilietai prekybos pradžioje kainuos nuo 39 litų.

Aktyviai Europoje pasirodymus rengianti trupė „Pasion de Buena Vista“ jau aplankė daugiau nei 25 šalis, jų spektaklius matė daugiau nei 300 tūkst. planetos gyventojų.

Kubiečių trupės „Pasion de Buena Vista“ turą per Lietuvos arenas organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „Seven Live“.