Koncerte, kuris skirtas Vilniaus priešgaisrinės apsaugos 210 metų sukakčiai paminėti, netrūks įvairių pramogų. Čia vyks ir populiarių atlikėjų koncertai, ir gaisrininkų sugalvota šou programa. Į gaisrininkų šventę atėję miestelėnai galės pasigrožėti šios profesijos atstovams priklausančiu automobilių parku, vėliau bus pristatytos piešinių ir nuotraukų parodos.

Be to, viso renginio metu bus galima susipažinti su gaisrininkų amato specifika. Penktadienio renginyje netruks ir šou elementų. Nuo 16 valandos ugniagesiai gelbėtojai, sportininkai ir jaunieji ugniagesiai rodys miestelėnams savo programą: vyks specialus aukštybininkų ir narų šou ant vandens, bus verdama kareiviška košė lauko virtuvėje, smalsieji žiūrovai turės galimybę savo akimis pamatyti, kaip yra karpomas automobilis, gesinama ugnis. Vyks ir stipriausio gaisrininko varžybos.

Vis dėlto bene smagiausiu gaisrininkų šventės akcentu taps šventinis koncertas. Specialiame ugnies ir vandens šou su gyvai grojančių muzikantų grupe pasirodys Egidijus Sipavičius, Erica ir Jurgis Didžiuliai bei projekto „Lietuvos balsas“ superfinalininkės: Giedrė Smolskaitė, Ieva Zasimauskaitė, Berta Timinskaitė ir šou laimėtoja Julija Jegorova. Įspūdingame koncerte pastarosios atlikėjos turės progą padėkoti už paramą projekto metu ir padovanoti dozę kokybiškos muzikos.

Į nemokamą koncertą kviečiami ir gaisrininkai, ir vilniečiai bei miesto svečiai. Renginį ves buvęs laidų vedėjas Karolis Sakalauskas. Renginys prasideda 16 valandą, o šventinis koncertas numatomas 21:30.