Koncertas Kaune buvo vienintelis grupės pasirodymas Baltijos šalyse, tad buvo laukiama “The Prodigy” gerbėjų antplūdžio iš kaimyninių šalių – šalia Kauno arenos stovėjo autobusai su Rusijos ir Latvijos valstybiniais numeriais, o pačioje arenoje matėsi ir Ispanijos nacionalinė vėliava.

„Pažadame galingą šou! Kiekviename savo koncerte mes padarome viską, ką galime geriausio. Klausytojai Kaune galės išgirsti ir keletą mūsų naujausių kūrinių. Tai bus įspūdinga“, - prieš koncertą interviu DELFI teigė „The Prodigy“ narys Maxim.

Apie pusantros valandos trukęs „The Prodigy“ koncertas Kaune išsiskyrė įspūdingu garsu ir šviesų šou – per specialiuosius efektus kartais net buvo sudėtinga išvysti, kas vyksta scenoje.

Koncerto pradžioje nuskambėjo ir grupės megahitas “Smack My Bitch Up”, iš savo vietų privertęs pakilti kone visus žiūrovus „Žalgirio“ arenoje. Tiesa, ir taip didžioji dalis grupės gerbėjų būriavosi ir šėlo prie scenos, o surasti vietą tribūnose nebuvo sudėtinga.

Kai kurie žiūrovai lygindami „The Prodigy“ koncertą su Kaune koncertavusiais „Rammstein“ ar Lenny Kravitzu pasigedo kiek įspūdingesnės scenos – šį kartą „Žalgirio“ arenoje nebuvo nei ekranų, nei į pagrindinę žiūrovų erdvę įterptos scenos.

Pirmą kartą 2005-ųjų birželį Vilniuje koncertavusi grupė paliko neišdildomą įspūdį ne tik savo gerbėjams, bet ir koncerto rengėjams – dėl ultra galingos garso įrangos naudojimo, saugumo sumetimais buvo papildomai sutvirtintos visos salėje esančios stiklinės pertvaros.

Kolektyvą 1990 m. Esekse įkūrė Liamas Howlettas. Kartu su “Fatboy Slim”, “The Chemical Brothers” ir “Propellerheads”, “The Prodigy” vadinami bigbito, klestėjusio paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje, pionieriais. Grupės muzikos stilius vyravo nuo reivo, hardkoro, techno ir industrinio metalo iki elektroninio roko ir panko vėlesniame kūrybos laikotarpyje.

Per savo istoriją “The Prodigy” išleido 5 studijinius albumus ir 20 singlų, kurių beveik absoliuti dauguma tapo daug kartų platininiais ir auksiniais ne tik Europos šalyse, bet ir Kanadoje bei Australijoje. Pelnyta ir daug svarbių apdovanojimų – kasmetiniuose Britanijos pop muzikos apdovanojimuose “BRIT Awards” “The Prodigy” du kartus laimėjo “Geriausios Anglijos šokių grupės” titulą, turi tris “MTV Video Music Awards” statulėles, penkis “MTV Europe Music Awards” laimėjimus ir dvi nominacijas “Grammy” apdovanojimuose.

Pardavę daugiau kaip 25 mln. įrašų, sukūrę daugiau kaip 20 šokiruojančių vaizdo klipų, išgyvenę kūrybinių pakilimų ir nuosmukių, šiandien “The Prodigy” kaip niekada kupini energijos ir kūrybinių ambicijų. Tai patvirtina 2011 m. išleistas grupės koncertinis albumas “World’s On Fire”, užkopęs į 5-ąją vietą Didžiosios Britanijos topuose.

„Mes mėgaujamės tuo ką darome – tai mus sieja su mūsų klausytojais“, - interviu DELFI prieš koncertą teigė Maxim.

Planuojama, kad dar šiemet pasirodys ir naujas, jau šeštasis studijinis grupės albumas. Šiuo metu “The Prodigy” sudėtis išliko originali – tai Liamas Howlettas (kompozitorius, klavišiniai), Keithas Flintas (šokėjas, dainininkas) ir Maximas (MC, dainininkas). Koncerte Kaune grupės gerbėjai išgirs ne tik naujus grupės kūrinius, bet ir visus hitus, iškėlusius “The Prodigy” į elektroninės muzikos olimpą – “Breathe”, “Smack My Bitch Up”, “Firestarter”, “Voodoo People”, “Out Of Space” ir daugelį kitų.