Pagrindinis vakaro svečias – ispaniškuoju „Jamiroquai“ pakrikštytas Guillamino. Talentų kalve tituluojama „Red Bull Music Academy“ pastarojo atlikėjo galimybes įžvelgė dar 2008-taisiais, o muzikos guru Gilles Peterson tegia, kad tai atlikėjas, kurį būtina stebėti jau nuo dabar, nes jis turi viską, ko reikia: sielą, muziką, balsą ir idėjų. Paskutinis Guillamino išleistas darbas yra „Whip Gymnastix“ („Rimbo Gimnastika“) 7 colių vinilas, pilnas keisto ir gilaus boso. Guillamino taip pat yra remiksuotojas, rašęs muziką pjesėms, parodoms ir filmams.

Nuo neatmenamų laikų žmonija suko galvas, kaip “pagauti“ garsą. Jau devintajame amžiuje Banu Musa broliai sukonstravo vandeniu varomus vargonus ir automatinę fleitą, tačiau pasauliui teko dar laukti tūkstantį metų, jog išradėjas Tomas Edisonas sukurtų fonografu demonstruojamus pirmuosius balso įrašus. Nuo tos dienos daug kas pasikeitė – nebylusis kinas jau tapo istorija, prezidentai dėl slaptų pokalbių įrašų su odontologėmis netenka savo postų, o partijų vadai, jei tikėtume legendomis, tampa sentencijų apie mokymąsi autoriai. Žinant šiuolaikines įrašymo technikos galimybes žmonės nebeprivalo dalyvauti įvykiuose ar gyventi tam tikru laikotarpiu, kad pajustų jų dvasią. Praėjus kuriam metui ir mūsų laikai bus įdomūs ateities kartoms. Tuo neabejoja ir renginio organizatoriai.

Renginyje prie DJ pulto šių dienų aktualia elektronika, skirta labiau ausims nei šokiams, dalinsis Gvidas Pakas, Roadsman bei Mayan. Vakarėlių įrašai bus publikuojami „Studio 9“ ir „K.U.B. Collective“ „Facebook“ paskyrose.