„Jis yra „ant bangos“ visame pasaulyje dabar. Ne anksčiau ir ne vėliau. Todėl labai džiaugiuosi, kad atsirado kone nereali galimybė Jamie Woon į „Loftą“ pakviesti būtent dabar“, – apie sprendimą surengti vieną didžiausių ir kartu romantiškiausių koncertų per visą „Lofto“ istoriją kalba jo direktorius Viktoras Vee Diawara.

27-erių Jamie Woon yra vienas iš tų atlikėjų, kuriam buvo lemta turėti tik vieną kelią – muzikinį. Jis užaugo su mama, kuri daugybę metų dirbo pritariančiąja vokaliste Björk, Michaelo Jacksono, Kylie Minogue ir daugelio kitų dainininkų muzikiniuose šou.

Pats Jamie baigė prestižinę Londono muzikos mokyklą „BRIT“ panašiu metu kaip ir Amy Winehouse. Pastarosios pasirodymus jis vėliau yra ne kartą apšildęs.

2011 m. atėjo ir pačio Jamie Woon šlovės laikas. Būtent tada vieni įtakingiausių muzikinių naujokų „gaudytojai“ – „BBC Sound of 2011“ – metų geriausiųjų tope Jamie Woon „iššovė“ į pirmąją vietą. Netrukus po to dainininkas savo dainų ir vaizdo klipų perklausas skaičiavo milijonais.

Nors atlikėjas dažnai priskiriamas prie naujos kartos dubstep kūrėjų (tokių kaip James Blake), jis pats teigia, jog r’n’b būtų kur kas tikslesnis jo kuriamos ir atliekamos muzikos apibūdinimas.

Jamie Woon - Lady Luck: