Pavadinime „Silence“ telpa nuolat augantis muzikinių veiklų skaičius. Tai vienintelė lietuviška muzikinė kompanija, kurianti ir platinanti muziką visame pasaulyje skaitmeniniu ir fiziniu formatais. 2011-ųjų pabaigoje įkurta leidybinė kompanija „Best Kept Secret“, skirta vertingos lietuviškos elektronikos paieškoms bei sklaidai pasaulyje.

Vidmanto Čepkausko, arba Vidžio kiekvieną pirmadienį rengiama radijo laida „Silence Radio“, visoje Lietuvoje laukiami bei gausiai lankomi klubiniai renginiai bei koncertai „Silence Night“ ir „Silence Live“, išskirtiniai projektai „Silence Disco“ ir Silence Circus“, bei artėjantis trečiasis „Silence Family“ gimtadienis - „Silence Family: 3 Years Of Pure Quality”.

Per trejus metus visi „Silence Family“ nariai surinko tiek įvertinimų, kad juos būtų sudėtinga sutalpinti į vieną garbės lentą. Iki lubų kupinos diskotekos ir sausakimši koncertai Vilniuje, Briuselyje, Londone, Sibire, Berlyne ir Stambule. Pasaulio klubuose skambantys singlai „Test“ ar „Changed“, taip pat – atminties lentynų neapleidžiantys „Tik Pasilik“ ar „You‘re My Life“. Visuomet žingsniu priekyje esantys „I‘ll Be Gone“, „Who‘s Shot The Silence?!“, „In My System“, „Give It A Try“ vaizdo klipai, mušantys tautinius kokybės ir žiūrimumo rekordus – iš viso apie tris milijonus peržiūrų.

Įvairaus metalo bei kalibro pasiekimai, kurių sąrašą vainikuoja MTV Europos muzikiniai apdovanojimai ir interviu lietuviškai nesuprantantiems žurnalistams iš „Mixmag“, „DJ Mag“, „Groove“ ir „De:Bug“ redakcijų.

Sėkmingo darbo rezultatai įpareigoja švęsti taip, kad Teatro areną skalaujanti Neris pakiltų virš savo krantų.