„Gatvės Lyga Fest“ tikslas – sukviesti Lietuvos hiphopo kultūros bendruomenę po vienu stogu vienai didelei šventei”, – „GFL“ lūkesčius komentavo vienas jo iniciatorių DJ Mamania.

Pirmojoje serijoje menų fabrike „Loftas“ pasirodys ne tik lietuviško hiphopo atstovai, break dance šokėjai, bet ir šiai subkultūrai puikiai pažįstama švedų hiphopo grupė „Supersci“.

Pastarųjų muzika – šiaurietiška melancholija derinama su giliais tekstais, džiazu ir soul, izoliuota nuo didelių miestų tendencijų ir triukšmo – fanų pagarbą užsidirbo jau kiek daugiau nei prieš dešimtmetį. Grupė į Lietuvą atvažiuoja pristatyti savo naujausio albumo „Timelines“, taip pat sugroti ir senesnių savo hitų.

„Supersci“ – labai geras pavyzdys to, kuo mes dalinamės kiekvieną trečiadenį mūsų laidos „Gatvės Lyga“ metu“, – pagrindinį pirmosios „Gatvės Lyga Fest“ svečią iš užsienio trumpai pristato DJ Mamania.

Tačiau tuo hiphopo šventė nesibaigs. Vienos dienos festivalis ant scenos suburs nemažą ir Lietuvos hiphopo atstovų palaikymą.

Scenoje taip pat pasirodys Pushaz – vienas iš „G&G Sindikato“ reperių, kuris savo solo kraityje yra surinkęs nemažai visiems žinomų kūrinių, yra išleidęs du albumus. Ant scenos šis atlikėjas visuomet atiduoda maksimalų energijos kiekį.

Be to, pasirodys Mad Money ir Innomine, praėjusiais metais sublizgėję išleisdami kūrinį „Tau tai patinka“. Kūrinio vaizdo klipą peržiūrėjo lietuvių atlikėjams neįtikėtinas skaičius žiūrovų – daugiau nei pusė milijono. Muzikos kūrėjas Innomine talkina tiek Mad Money, tiek kitam Lietuvos reperiui pseudonimu Lilas. Šį kartą ant „Lofto“ scenos jie pasirodys visi kartu.

Taip pat vakarą į didžiąsias aukštumas ves „Tie Geresni“, kurių vienas narys pernai laimėjo Lietuvos MC Battle, freestyle repavimo kovas, didžėjai Loop Brothers: Alko ir Swix, Mantini, Mix.

Specialus SUPERSCI kvietimas: