Bene laukiamiausias mėnesio koncertas bei gero skonio pramoga – „Jazzanova Live“ jau šį šeštadienį. Tą naktį ant „Lofto“ scenos užlips net 9 atlikėjai iš Vokietijos ir JAV, o džiazas čia suskambės naujai.

Kitą savaitę – jau net trys priežastys užsukti į Vilniaus Naujamiestį. Lapkričio 9 d. – tarptautinis akordeono festivalis su emocionaliaisiais baltarusiais „Gurzuf“. Jų muzikoje apstu romantikos, elegancijos, dinamikos ir be abejo – klasikos. Be to, jaudinantis akordeono skambesys ir energingas būgnų ritmas – nedažnas derinys. Todėl „Gurzuf“ pasirodymas neretam tiek praplečia muzikinį skonį, tiek praturtina muzikinį išsilavinimą.

„The Ball & Chain“ – Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio duetas – po pusmečio intensyvių kūrybinių procesų Lietuvoje, Kolumbijoje ir Kuboje lapkričio 11 d. menų fabrike pristato savo debiutinį albumą. Jau anksčiau savo muziką duetas-pora-šeima priskyrė miegamojo muzikos žanrui. Tad ir „The Ball & Chain“ debiutinis albumas bus pristatytas ne ką mažiau intymioje aplinkoje – vienoje didelėje lovoje. Atlikėjai scenoje įsikurs taip, kad jaustųsi kaip namuose, o žiūrovai koncertą galės stebėti išgriuvę ant specialiai šiam koncertui sumontuotų lovų, čiužinių, kai kas – prie virtuvinio tipo staliukų ir pan.

Iškart kitą dieną po didžiojo Ericos ir Jurgio koncerto, „Loftas“ transformuosis į rimčiausio mados renginio Lietuvoje – „Mados infekcijos“ – afterparty erdvę su dviem rimtai nerimtom, bet tikrai labai madingom grupėm. Viena jų ekscentriškieji – „The Coolness“ iš Rytinio Londono. Be to, šįkart į tradicinį vakarėlį po „Mados infekcijos“ pirmą kartą galima patekti net jei nesi labai svarbus asmuo, manekenė ar dizaineris, tereikia nusipirkti bilietą.

Paskutiniam rudens mėnesiui persivertus į antrą pusę, lapkričio 24 d., pasiutęs duetas „Gerai gerai & Miss Sheep“ visus, tame tarpe ir Egidijų Dragūną, irgi kviečia į menų fabriką. Tą naktį pastarasis virs į zoologijos sodą, kuriame duetas pristatys savo antrąjį albumą.

Kodėl jie kviečia ir Egidijų? Vienu metu sceną puoš beveik 100 kvadratinių metrų LED sistemos, „Lofto“ sienas dengs beveik 140 kvadratinių metrų specialios medžiagos. O tam, kad žiūrovai pasijustų dar ypatingiau, vakaro vidžėjus Nulis Vaizdo ruošia staigmeną ir išduoda tik tiek, kad ji bus pateikta 3D formatu. „Jei galite, pakvieskite kas nors ir Egidijų Dragūną. Norime pasikonsultuoti, ar dar gali būti garsiau ir šviesiau!“, – atsargiai, bet kaip visada šmaikščiai apie būsimą koncertą tarška „Gerai Gerai & Miss Sheep“ komanda.

Lapričio 25 d. menų fabrikas apaugs džiunglėmis, kur karaliaus šiais metais paskutinė „Kings on Fire“ renginių serija, o vakarėlis pagal jungle ir reggae ritmus truks net dvylika valandų. Top Cat iš Didžiosios Britanijos yra vakaro laukiamiausias svečias. Dar jis yra vadinamas vienu talentingiausių MC savo šalyje, kur muzikinė scena, švelniai tariant, grandiozinė. Taigi tai jau yra didelis, netgi pasaulinis įvertinimas.

Dieną po to, lapkričio 26 d. – 4-asis dubstep.lt gimtadienis. Net neabejojama, kad lietuviška dubstep komanda į „Loftą“ suveš tiek garso gerinimo/stiprinimo/žeminimo įrenginių ir aparatų, kad kaip renginio reklama skelbia „Apsiš...“

Savo muzikiniu įvairialypiškumu lapkritis menų fabrike „Loftas“ kai kam gali pasirodyti netgi pakankamai iššaukiantis, tačiau kiekvienam pagal skonį – nuo klasikos, pop, džiazo iki dubstep, jungle, reggea ir kitos elektronikos. Belieka nuspręsti, kokie pačio norai.