Šį kartą šmaikštusis parodijų meistras publikai pristatys ypatingą “Jubiliejinę” programą, skirtą savo 35-ajam gimtadieniui, kurį jis atšventė birželio 18 d. Šią progą talentingas artistas kviečia visus savo ištikimiausius gerbėjus atšvęsti savo jubiliejų Palangoje kartu, tad dvi valandos nerūpestingo juoko ir vasariškos nuotaikos su Maksimu Galkinu garantuotos!

Turbūt ypatingo pristatymo šiam humoristui jau nebereikia. Savo talento dėka Rusijoje ir už jos ribų M.Galkinas dažnai apibūdinamas epitetais "žavus", "talentingas", "nepakartojamas". Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo “Estrados teatre“, kuriame jaunąjį artistą pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas “Triumf” ir “Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo “Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju.

Nedviprasmiškų apkalbų šleifas lydi Maksimo draugystę su Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova, tačiau būtent jos dėka jaunas talentas pradėjo dainininko karjerą, kartu įrašęs dainą “Bud ili nibud”. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį “Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou “Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą “Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 metais vienoje rusų televizijoje pasirodė laida “Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, kurioje humoristas tapo pagrindiniu veikėju.

M. Galkino asmenybę nuolat gaubia įvairūs mitai ir gandai – kurį laiką jam buvo lipdoma transeksualo etiketė, vėliau tikra bomba tapo jo jau dešimtmetį trunkantis romanas su Ala Pugačiova.

Bulvarinė spauda godžiai gaudo kiekvieną naują detalę iš privataus artisto gyvenimo – pastaruoju metu išskirtinio dėmesio sulaukia Maksimo statoma šešių aukštų pilis Pamaskvėje, kuriai įrengti jis išleido dešimtis milijonų eurų ir kurioje jau netrukus įsikurs kartu su Rusijos estrados primadona.