Muzikantai koncerte atliks visą kultinį 1993 metų albumą „Juodo opiumo žemė“ taip, kaip jis buvo įrašytas, nuo pirmos iki paskutinės dainos su nauja jėga ir taip pat didžiausius „Sielos“ hitus. Pasirodymo metu grupės sudėtyje žiūrovai išvys ir vienam koncertui prie jų prisijungiantį Arnoldą Lukošių.

Pasak „Sielos“ lyderio ir vokalisto Aurelijaus Sirgedo, albumo „Juodo opiumo žemė“ įrašuose skamba klavišiniai, kurių šiuo metu savo koncertuose grupė nenaudoja. „Kilo mintis pasiūlyti koncerte jais groti Arnoldui, kuris buvo pakankamai beprotiškai nusiteikęs, kad sutiktų“, – sakė Aurelijus Sirgedas.

Arnoldo Lukošiaus teigimu, albumas „Juodo opiumo žemė“ yra iš to laikmečio, kai jis pats kaip muzikantas buvo aktyviausias – 1993-ųjų. „Nepaisant tuo metu sudėtingų gyvenimo sąlygų, tai buvo vienas produktyviausių laikotarpių Lietuvoje, kurio metu muzikoje buvo ieškoma naujų sprendimų“, – įsitikinęs Arnoldas Lukošius. Ir pridūrė: „Grupės „Kino“ skambesys ir gotika man artimi!“.

Mistika ar sutapimas, tačiau repeticijos artėjančiam koncertui vyksta tose pačiose patalpose, kur albumas „Juodo opiumo žemė“ ir buvo įrašytas – dabartinės „Sielos“ studijos patalpose anksčiau buvo įsikūrusi M-1 įrašų studija. Tuo pat metu joje albumą „Vandenyje“ įrašinėjo ir Andrius Mamontovas, būtent jis tuomet sugrojo klavišiniais albumo „Juodo opiumo žemė“ įrašuose.

Roko ir gotiškos muzikos gerbėjams šis albumas primena tokius kūrinius, kaip „Meilę skriaudžia dangus“, „Nakties pacientai“, „Juodas liūdesys“, „Dar daug apie viską“. Tituline penktadienio koncerto daina taip pat tapo šiame albume esantis kūrinys „eM.eS.eN.Dži.J.eN.“ (Mūsų sielos ne džinsai – jų neišplausi).

Praėjusį lapkritį „Sielos“ dvidešimtmečio proga pasirodė jubiliejinis albumas „XX“, kuriame šios grupės dainas įrašė įvairūs Lietuvos atlikėjai (Andrius Mamontovas, Alina Orlova, „Lemon Joy“, „Thundertale“, „Mano juodoji sesuo“ ir kiti). Šiame albume skambanti Alinos Orlovos įrašyta daina „Sielos sala“ neseniai pasiekė radijo stotis.