Trečiadienį klausytojus nustebins lietui ir bet kokiam kitam vandeniui atspari poezija. Koncerte „Waterproof poetry“ pasirodys puikiai pažįstamas šmaikštusis aktorius Giedrius Savickas. Užminęs mįslę „Kam dainuot negyvai, jei gali nedainuot gyvai“, jis „Tamstoje“ ketina gyvai išaiškinti populiarių Lietuvos estrados atlikėjų dainuojamosios poezijos perlus. Kaip giliai G. Savickas panirs į vandeniui nepralaidžios poezijos šaltinį, galime tik spėlioti.

Ant parketo televizijos ekrane besisukantis dainininkas Donatas Montvydas šį ketvirtadienį parodys, kas iš tiesų artima jo širdžiai. Spalio 22-ąją, penktadienį, 23-ejų gimtadienį švęsiantis atlikėjas šventės išvakarėse savo gerbėjams padovanos akustinį koncertą. Puikiai pasirodęs ne viename Lietuvos televizijos projekte, D. Montvydas ne sykį buvo įvertintas tarptautiniuose konkursuose, o specialiame projekte net yra persikūnijęs į Michaelą Jacksoną.

Mylimi „Empti“ klubo „Tamsta“ lankytojus gundys savo dainomis penktadienį. Saulės šviesą ir žiemos šalną dainomis perduoti galintys muzikantai – visuomet laukiami Vilniaus scenose. Neseniai naują albumą „Fermata“ pristatę Giedrė Kilčiauskienė ir Paulius Kilbauskas savo jaukiais šypsniais publiką nejučia paragina linguoti į taktą, paskęsti mintyse, o gal net įsisukti į šokio sūkurį. Kalbama, kad „Empti“ visada mokėjo ir tebemoka kurti šedevrus. Išgirskite juos gyvai.

Atrodo, vilniečiams nebereikia aiškinti, kas yra salsa. Į savo širdis įsileidę salsos stiliaus muziką ir pasidavę aistringam šokiui šimtai sostinės gyventojų išlaisvino ir Lotynų muzikos vėjus, kuriuos nepailsdamas vis stiprina „Baltic Salsa Orchestra & Federico Manzanares“ kolektyvas. Šiame orkestre 11 žmonių, o drauge su jais į sceną žengia iš Argentinos atvykęs ir lietuviško kraujo turintis dainininkas Federico Manzanaresas. Salsa, kumbia, čia-čia bei įvairių braziliškos muzikos stilių kūrinių atliekantis muzikantai nukels jus darganotą vakarą už Atlanto, į karščiu alsuojančią Pietų Amerikos pakrantę.