Anot Stano, ketverius metus Lietuvą valdė muzikiniai realybės šou, gaminantys „žvaigždes“ kaip blynus. „Per tą laiką visos Lietuvos mastu savo jėgomis neišpopuliarėjo nė viena talentinga ir originali, pati kurianti grupė. Dabar TV žvaigždžių fabrikai užsidarė, nes išsisėmė, todėl manau, kad yra ypač geras metas atsibusti tiems, kas patys kuria ir nepraleisti savo šanso“, - tikina dainininkas.

Anot jo, realybės šou padarė meškos paslaugą - greitai ir lengvai išpopuliarėjusios jų žvaigždutės būdavo tų pačių šou įkaitės: privalėdavo dainuoti, elgtis ir rengtis taip, kaip liepdavo prodiuseriai. „Manau, kad tikras ilgalaikis populiarumas įgyjamus sunkiu darbu, o ne pasistaipymu TV eteryje“, - teigia jis.

Dainininkas prisiminė paties kelią į sėkmę. Prieš dešimt metų su draugu pasivadinęs grupe „Labas“ jis į garso kasetę įrašė kelias savo kūrybos dainas ir išnešiojo po leidybos kompanijas. Dauguma to meto muzikos prodiuserių nieko doro prastos kokybės, neįdealiai sudainuotose ir sugrotose dainose neišgirdo, bet buvo vienas, kuris suprato, kad niekam nežinoma grupė turi didelį kūrybos potencialą ir pakvietė Stano bendradarbiauti. Paredaguotos, kokybiškai įrašytos prastos kokybės dainos tapo didžiausiais grupės hitais - „Žemyn“ ir „Svajonės“. Grupės sėkmė buvo stulbinanti.

„Šiandien aš pasiilgstu tokio virsmo. Jaučiu gaivaus oro gūsį Lietuvoje ir tikiu, kad atėjo laikas pasireikšti tikriems talentams. Noriu, kad jauni kūrybingi žmonės, kurie tiki savo muzika, sulauktų pelnytos šlovės ir esu pasirengęs jiems padėti, kaip tik įstengsiu: patarsiu, padėsiu pasidaryti kokybiškus įrašus, suvesiu su prodiuseriais, vadybininkais ir t.t.“ - sako jis.

Dainininkas ragina visus, kurie kuria dainas ir nori būti plačiai išgirsti - siųsti jų įrašus adresu: stanodelfinai@gmail.com