Net plyšęs būgnas nesutrukdė garsiai britų grupei išvesti festivalio publikos iš proto. Būgnas buvo pakeistas per minutę, o šėlstanti publika taip ir nesuprato, ar tai buvo iki smulkmenų apgalvota šou dalis, ar nenumatytas atvejis.

Skin atrodė lygiai taip pat, kaip geriausiais grupės laikais prieš dešimtmetį: stilinga iki kaulų smegenų ir pasiutusi, kaip paauglė. Vien ko verti beatodairiški jos šuoliai į publiką. Ši dėkinga ją nešiojo ant rankų.

Skambėjo visi geriausi „Skunk Anansie“ kūriniai iš buvusių grupės albumų. Taip pat nemažai būsimojo grupės studijinio darbo, kuris turėtų pasirodyti rugsėjį kūrinių.

„Skunk Anansie“ festivalio publikai dovanojo tik vieną bisą, bet jis buvo rekordiškai ilgas - bent penki kūriniai. Nuo scenos nulipanti Skin atrodė atidavusi Lietuvos publikai save visą. Iki paskutinio prakaito lašo.

Antroji festivalio „Be2gether“ diena – vienintelis atvykimo bruzdesio ir išvykimo maišaties nedrumsčiamas laikas. Po nenutrūkstamo nakties šėlsmo palapinių miestelyje festivalio publika neskubėdama rinkosi į 11 ryto vartus atvėrusią aktyviąją zoną. Prie kavos kioskelių nusidriekė eilės, o ant žolės daugėjo languotų pledų. Niekas neskubėjo – laukė visa hedonizmo ir muzikos kupina diena.

„Be2gether“ tradiciškai pasiūlė visą pramogų paletę: nuo intelektualių pokalbių gyvojoje bibliotekoje iki kiauliškai smagių maudynių purve. Sporto gerbėjai galėjo žaisti ne tik šiuo metu ypač populiarų futbolą, bet ir oro tinklinį, masyvias šaškes ar eiti ristynių pseudosambo ringe. Buvo galima pūsti milžiniškus muilo burbulus, apsižvalgyti po festivalio teritoriją iš virš lauko pakylančios kavos puoduko formos kabinos. Pasidaryti masažą, šukuoseną, tatuiruotę, išsipiešti marškinėlius, susipažinti su Krišnos tikėjimo tiesomis ar, tiesiog, puikiai apsipirkti ir atnaujinti savo garderobą. Buvo galima ir „susituokti“. Neformaliai, žinoma. Kaip visada, atsirado norinčių, nors ir ne gausiai.

Tarp linksmybių per susirinkusiųjų minią nuvilnijo žinia apie prezidento Algirdo Brazausko mirtį. Festivalio rengėjai pranešė, kad jo atminimas sekmadienį turėtų būti pagerbtas tylos minute. Jokių kitų pakeitimų renginio programoje nenumatoma.

Muzikos prasme antroji diena taip pat buvo turiningesnė nei pirmoji. Didžiąją sceną įdienojus okupavo „Biplan“. Vėliau Alina Orlova patikrino savo gerbėjų simpatijas prieš antrojo albumo liepos 1 dieną pasirodymą. Po jos romantiško pasirodymo įvirtę chuliganai ir provokatoriai „Ruble“ iš Rusijos pažėrė keiksmų laviną. Griežtą liniją tęsė karingieji ukrainiečiai „Haydamaky“. Mažosios scenos princo titulas atiteko hiphopo MC Roots Manuva, nors ir mūsiškiai „Happyendless“ nusipelnė ne vieno pagyros žodžio.

Dar daugiau festivalio vaizdų - galerijoje: