Septyniolikos kūrinių Migloko kompaktinę plokštelę jau pristatė tokios dainos kaip „Spooky love“, „Bananamilk“ ar „Muzikinis telefonas“, daugeliui girdėtos radijo ar TV eteryje bei atlikėjos socialinių tinklalapių anketose. Per pastaruosius metus šios melomanų ir kritikų įvertintos dainos būsimai kompaktinei plokštelei natūraliai užklijavo „laukiamo albumo“ ir „reikšmingo įvykio lietuviškos muzikos scenoje“ etiketes, o Migloko uždirbo „metų muzikos naujokės“ vardą.

Migloko muzika sunkiai telpa į kažkokio vieno muzikinio stiliaus rėmus ir nepasiduoda apibrėžimams. „Albumas kalba pats, o kuriama muzika man yra natūrali gyvenimo dalis, todėl ir negaliu jos apibūdinti – gal jums pavyks tai padaryt?“, - svarstė Migloko. Atlikėja tikisi, kad kiekvienas klausytojas albume ras netikėtumų, o galbūt ir bandys interpretuoti neegzistuojančia kalba Migloko sukurtos dainos „Šiubliuma“ žodžius.

„Jei galėčiau apie tai kalbėti, tai nedainuočiau“, - toliau klausinėjama apie albumą sakė Migloko ir vengė bet kokių jos dainoms klijuojamų apibrėžimų. „Pirmas albumas skamba kaip pirmas bučinys arba pirma savarankiška kelionė į nepažįstamus kraštus. Jaučiuosi maloniai“, – apie emocijas išleidus pirmą oficialią kompaktinę plokštelę pasakojo Migloko.

Iki šio muzikinio žingsnio dainininkė koncertavo JAV, Rusijoje, Baltarusijoje, jos kurtos dainos skambėjo ir kaip TV reklamų garso takeliai. Be koncertų ir kelionių didelė Migloko meninės veiklos dalis – vaizdo eksperimentai. Per pastaruosius metus dainininkė sukūrė daugybę video savo dainoms.
Migloko kurtas video dainai „Paukščiai“ (ištrauka):

Vienas tokių eksperimentinių video buvo sukurtas legendinės grupės „Mashina Vremeni“ Migloko įrašytam „koveriui“ „Nedaj Mne Upast“. Miglė pasakoja, kad grupės lyderis Andrei Makarevich po jos pasirodymo Maskvoje pats susirado atlikėją, prisistatė ir pakvietė įrašyti dainą „Mashina Vremeni“ „koverių“ albumui. Migloko tada pasirinko „Nedaj Mne Upast“:

Migloko kurtas video dainai „Nedaj Mne Upast“:

Pirmąjį Migloko albumą išleido jau daugiau nei metus dainininkę globojanti leidybinė kompanija „Monako produkcija“, dirbanti ir su tokiais alternatyvios muzikos atlikėjais kaip Alina Orlova ar Golden Parazyth. Albumo viršelio dailininkas – Rimas Valeikis. Albumas jau platinamas jau platinamas.

Artimiausiu metu dainininkė savo debiutinį albumą pristatys koncertuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Smalsiausieji atlikėjos albumo dainas šią savaitę gali išgirsti visose „Coffee Inn“ kavinėse, o naujas singlas „Neverk Kiyoko“ radijo stočių eterį pasieks jau antradienį.