Marko Wilkinsono viešnagės Lietuvoje metu taip pat pristatys lapkričio mėnesį kartu su Paulu Jacksonu (Polu Džeksonu) išleistą plokštelę „Move a Little Closer/ Disfunktional“. Šiuos kūrinius labai gerai įvertino Rogeris Sanchezas (Rodžeris Sančesas), Smokin Jo (Džo) ir Pete'as (Pytas) Tongas.

Dj Markui Wilkinsonui (Problem Kid/ Kidstuff/ Donatella Movement/ Casa Jazz) kaip Dj'ui šie metai labai užimti – per pastaruosius 3 mėnesius aplankyta 10 šalių. Grota "Kidology" vakarėliuose "Underwater" ir "The End" (Londonas) bei „Ministry of Sound“ (Londonas). Balandžio mėnesį šis Dj'us grojo Vilniuje „Galaxy“ klube „Nokia –Plug In“ vakarėlyje ir buvo pirmasis kviestinis DJ šių vakarėlių serijoje.

Markas Wilkinsonas pradėjo didžėjauti 1990 metais "Shave Yer Tongue" (Bracknell) ir "Passion" (Maidenhead) klubuose. Vėliau jis dirbo vadybiniko asistentu "Flying Records" Kesingtone, kur ir sutiko savo studijos bei didžėjavimo partnerį – Rocky (Rokį), su kuriuo ir įkūrė "The Problem Kid".

Marko reguliarūs pasirodymai Anglijoje klubuose "Back 2 Basics" (Leeds) ir "Wobble" (Birmingham) atvedė jį iki savo setų pristatymų žymiame Londono klube "The Ministry of Sound" ir "Problem Kids" rezidencijos "Ministry" klube 1996 –aisiais.

Per pastaruosius keletą metų Marko grojamą muziką pripažino tokie didžėjai kaip Sasha (Saša), Lee Burridge'as (Ly Baridžas), CJ Mackintoshas (Sidžei Makintošas), Normanas Jay (Džei), Pete'as Tongas, Sebas Fontaine'as (Fontenas), Rogeris Sanchezas, Sandy Rivera, Danny Tenaglia (Denis Tenalija), X Press 2.