„Įgarsink“ penktadienių idėja netupi dėžėje: vakarėlio didžėjui tereikia pasirinkti objektą, kurį įgarsinęs jis galės sukelti tikrų tikriausią kambarinę diskoteką. Pirmieji „Įgarsink“ vakarėlių muzikuotojai jau rezervavo mėgstamus filmus, reiškinius, herojus, baldus ir net stipriuosius gėrimus, pagal kuriuos imsis kurti muzikinę šokių temą.

Šį penktadienį „Įgarsink“ vakarų seriją atidarys, raudoną kaspiną kirps ir vyno taurę lenks vienas „MondayJazz“ valdybos narių Justas Fresh. Širdyje ir ant kambario sienų būdamas užkietėjusiu „geeku“, Justas pirmąją „Įgarsink“ diskoteką vadins „Hollywood Science Fiction“. Šio devynių menų meistro teigimu, vakarėlio metu bus atiduota pelnyta duoklė visiems nemirtingiems pieštiniams efektams, lazeriniams susišaudymams, Lukui ir jo tėvui, „klingonams“ ir svetimiems bei, žinoma, visiems tiems, kurie nesusilaikys nuo invazijos iš kėdžių į šokių aikštelę.

Likusius vasario penktadienius „Cafe de Paris“ įgarsinti ruošiasi ir Lencas iš „Baltic Balkanų“ balagano, ir diskotekų rokenrolas Kym Wilde, ir žmonės su kameromis Rokas Tarabilda iš Kitchen Unit kartu su Emiu iš RutRut.