Nors koncertą planuota pradėti 23-ią valandą, grupės gerbėjai palengva „Forum Palace“ prieigose ėmė būriuotis jau apie 22-ą. Likus pusvalandžiui iki koncerto žmonių skaičius „Forum Palace“ sparčiai augo, prie rūbinės nusidriekė ypač ilga laukiančiųjų eilė. Panašu, kad vakarėlio svečiai nebuvo smarkiai įbauginti kiaulių gripo. Nors medikai ir patarė vengti masinių susibūrimų, panašu, kad SEL gerbėjams perspėjimai buvo nė motais.

Kaip ir dera tikroms įžymybėms, SEL koncertą pradėjo vėliau, tačiau vos kelioliką minučių. Vos į sceną užlipęs E. Dragūnas sukėlė klyksmo, į viršų iškeltų rankų ir nesuvaidintų emocijų bangą.

Atlikėjas konceto metu bendravo nedaug, tačiau buvo puikiai nusiteikęs. Bene didžiausią įspūdį žiniasklaidos atstovams paliko gerbėjų minia, supratusi savo dievuką iš pusės lūpų. Vos tik E. Dragūnas iškeldavo ranką, minia žaibiškai atkartodavo jo judesius. Be to, buvo akivaizdu viena, į šį koncertą nė vienas neatvyko šiaip sau. Mat dar iki grupės pasirodymo sausakimša salė skandavo SEL dainų žodžius, o vos pasirodžiusį scenoje atlikėją pasitiko ypač šiltai.

Kaip DELFI salės priegose po koncerto tikino SEL gerbėjas Tadas, tai vienas geriausių jo numylėtinių pasirodymų per pastaruosius keletą metų. Vaikinas kalbėjo, jog tokio šou pamatyti jis nesitikėjo. Bene labiausiai Tadą nustebino koncerto pabaigoje scenoje pasirodžiusios gražuolės, kurios palengva nusirenginėdamos liko be rūbų.

„Muzika, garsas, emocijos ir merginos labai patiko. Nei pridėsi, nei atimsi. Labai geras pasirodymas“, - kalbėjo gerbėjas.
Vaikinas sakė užaugęs kartu su SEL muzika, todėl esą jam nė motais ir nemaža bilieto kaina. Neva kad ir kiek kainuotų, Tadas tikino, jog SEL pasirodymo jis nepraleistų.

Grupės SEL koncertas
Foto: A.Solomino nuotr.

Nors daugelis skeptikų prieš koncertą sakė nesitikį, kad krizės ir kiaulių gripo purtomoje Lietuvoje į SEL gimtadienio koncertą galėtų susirinkti daug gerbėjų, panašu, kad tikrovė pasirodė esanti kitokia.

Be to, anksčiau ne kartą buvo pasigirdę kaltinimų, kai renginio organizatoriai buvo įtariami burbulo pūtimu. Kalbėta, neva SEL publikai neparodys nieko gero, naujo ar to, ko jo gerbėjai iki šiol dar nematė, tačiau ir tokie įtarinėjimai nepasitvirtino. Panašu, kad susirinkusieji išties puikiai praleido laiką.

Koncerto metu gerbėjai išvydo ne tik muzikos ir šviesų sintezę. Renginio pabaigoje scenoje pasirodė merginos, kurios, daugelio nuostabai visiškai nusirengė, taip įkaitinusios susirunkusiuosiuos, kad šie tiesiog tryško emocijomis.

Daugiau nei dvi valandas trukusiame koncerte E. Dragūnas atliko daugiau nei 20-imt visiems gerai žinomų savo dainų. Atlikėjo pasiklausyti atvyko ir keli visuomenei puikiai pažįstami veidai. Mantas Petruškevičius laiką leido kolegės žurnalistės Živilės Miklytės draugijoje, stilingoji Agnė Jagelavičiūtė į renginį drauge su bičiuliu Valdu Petreikiu atvyko po vidurnakčio. SEL klausėsi ir Elena Puidokaitė-Atlanta su mylimuoju Donatu Kisielium, Jogaila Morkūnas, Dominykas Kubilius, renginiuose vis dažniau pasirodanti Liepa Rimkevičienė su bičiulių kompanija ir kiti.

Grupė SEL įkurta 1992-ųjų lapkričio 10-ą d. Jos lyderis E. Dragūnas tuomet paskambino Andriui Mamontovui, vedusiam radijo laidą, ir paprašė padėti jam sukurti repo grupę. E. Dragūnas netrukus buvo pastebėtas ir su juo netrukus pradėjo dirbti A. Mamontovo brolis Justas.

Grupė išleido devynis albumus, penkis singlus, du geriausių SEL dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą.

SEL yra laikoma viena sėkmingiausių visų laikų Lietuvos šokių muzikos grupių

SEL koncerto akimirkos – DELFI nuotraukų galerijoje: