Čia “Resound" atliks šokių muzikos programą su gyva muzika bei didžėjumi, iki ketvirtos valandos ryto gros DJ Vidis bei vakarėlio iniciatoriai DJ Lauris Lee ir DJ Karalius.

“Wet” vakarėliuose be tradicinės kokybiškos “RyRalio” propaguojamos “house” muzikos bus pristatomi ir kylantys Lietuvos šokių muzikos atlikėjai. Pirmajame renginių ciklo pasirodyme juos atstovaus Kauno projektas “Resound” ir Vilniaus didžėjus Vidis.

Šeštus metus veikiantį “Resound” projektą sudaro saksofonistas Liutauras “LJ” Janušaitis, šiuo metu JAV gyvenantis prodiuseris Mantas “Re: Recolum” Kuzmickas, didžėjus Andy Sounds bei profesionalūs kviestiniai muzikantai Mantas Augustaitis (perkusija), Arnas Mikalkėnas (klavišiniai), Valdas Kamarauskas (trombonas) ir Aleksandras Davidovas (trimitas).

Daug studijoje dirbantys vaikinai bendradarbiavo su Kauno šokių muzikos atlikėjais Lauriu Lee, Ignu I.V. ir Mantu "Jazzus Juice" Kiselaičiu, o šį pavasarį nugriaudėjo gyvu pasirodymu Vilniaus klube “Gravity”. “Resound” vakarėliui “RyRalio Wet” pateiks ir gyvos muzikos (jau minėta pučiamųjų įžanga), ir originalų “trip hop”, “dub”, “drum’n’bass”, “breaks” ir tiesiog hipnotizuojančios muzikos buketą.

Prieš aštuonis metus debiutvaęs DJ Vidis (projektas “Sundays On The Sofa”) savo intelektualia muzika garsėja Vilniaus Senamiesčio, visų pirma “Café De Paris” ir “G Lounge” lankytojų tarpe. DJ Vidis dalyvavo ir unikaliame meno projektas “Involved”, prisitačiusiame jaunatvišką Lietuvos kultūrą Malmės miesto “Rooseum” šiuolaikinio meno centre.

DJ Vidis grojo jau “ataskaitiniame metų” vakarėlyje “Music and Wine” Kauno pube “91” kaip “RyRalio” metų atradimas. Šį kartą jis žada pristatyti dar įdomesnę “jazz”, “funk”, “rough soul”, “house”, “nu jazz” ir “broken beat” įrašų kolekciją.

“Vakarėliai laivuose – tai ne vien lietuvių atradimas. Tokie ypatingiems šokių muzikos fanams skirti pasirodymai vyksta daugelyje pasaulio kurortų. Manome, kad mūsų variantas “žilajame Lietuvos upių tėve” bus ne mažiau įdomus ir išskirtinis. Visus kviečiame pasirūpinti bilietais iš anksto, nes tikrai nenorime nuvilti mūsų gerbėjų”, - sakė vakarėlio iniciatorius DJ Lauris Lee.

“RyRalio” kompanija ketina vakarėlių seriją pratęsti ir liepos bei rugpjūčio mėnesį. Muzikantai juokavo, kad suorganizavę “Wet” vakarėlį jie yra pilnai pasirengę šokių muziką implantuoti į bet kokią plaukiojančią priemonę visuose šalies vandens telkiniuose.