„Purpurinis vakaras” prasidės 14 val. gėlių padėjimu prie poeto Antano Baranausko paminklo Anykščiuose. Vėliau, nuo 15 val. Anykščių koplyčioje vyks pokalbiai su įdomiais žmonėmis. Pirmame susitikime – pokalbyje apie arbatą ir magiją dalyvaus arbatos klubo vadovas Ramūnas Daugelavičius, antrame, 16.30 val. bionergetikė Svetlana Smertjeva.

Su ja bus diskutuojama apie meninės kūrybos versmes bei galimybes ją panaudoti kilniems tikslams.

Penktadienį, 19 val. Dainuvos slėnyje įvyks pirmasis festivalio koncertas, kuriame dalyvaus jaunieji bardai ir dainuojamosios poezijos moksleivių konkursų laureatai. Čia pasirodys ir daugeliui jau pažįstami atlikėjai: grupės „Stipriai kitaip”, „Liūdni slibinai”, „Užupio ansamblis”, Jonas Talandis, Eglė Gelažiūtė, Artūras Dubaka, Danas Kamarauskas, Alma Katinaitė, Simonas Nekrošius, Tomas Pupinis, Karolina Žernytė ir Edita Zečiūtė.

Kartu su atvykusiais dalyviais šiame koncerte dalyvaus ir Anykščių jaunimo perspektyvios grupės „Muzikinis ekspresas” bei projekto „Muzika saviems” dalyviai. Kiekvienas šio koncerto dalyvis be savo autorinės programos atliks ir po vieną V. Kernagio dainą.

Pasibaigus koncertui, apie 22.30 val. Anykščių koplyčioje vyks „Baltosios knygos“ skaitymai. (Ją praeitų metų pabaigoje išleido leidykla „Dominicus Lituanus”).

Dalyvaus knygos sumanytojas ir sudarytojas Vytautas V. Landsbergis, bardas Gediminas Storpirštis, kraštotyrininkas Jonas Vaiškūnas iš Molėtų, bioenergetikė Svetlana Smertjeva.

Šeštadienį, nuo 16.30 val. Anykščių koplyčioje tęsis pokalbių su įdomiais žmonėmis ciklas. Apie poeziją ir jos panaudojimą kaip tekstą dainai kalbės dainų autorius ir atlikėjas, teatro ir kino režisierius, rašytojas Vytautas V. Landsbergis.

18.00 val. Dainuvos slėnyje vyks pagrindinis ir finalinis festivalio koncertas. Jame dalyvaus Kostas Smoriginas, Aidas Giniotis, Andrius Kulikauskas, Saulius Bareikis, Gediminas Storpirštis, Vytautas V. Landsbergis, Domantas Razauskas, Giedrius Arbačiauskas, Mindaugas Ancevičius, Ieva Narkutė, Justas Tertelis, Kreivas ir Raimonda, Vygintas Zmejauskas, Kazimieras Jakutis ir kt.