"Saulės kelionė" – tai muzikinis lėlių ir ugnies reginys, pasakojantis apie simbolinę Saulės kelionę zodiako ženklais. Kiekvienam ženklui šiame kūrinyje yra skirta atskira daina, atspindinti ženklo charakterį ir išskirtinumą.

Spektaklis buvo sukurtas Šiaulių miesto šventei, „Miraklio“ trupės premjera įvyko dar 1996 m.

Dainos „Dvyniai“ autoriai – Rokas Radzevičius (muzika) ir Judita Vaičiūnaitė (tekstas).

https://g4.dcdn.lt/m/pc/20090522100323.dvyniai__istrauka.mp3 Dainos „Dvyniai“ ištrauka

Šiemet naujo skambesio dainai suteikė Aistės Smilgevičiūtės atlikimas. Kaip vienas geriausių grupės kūrinių „Dvyniai“ pateks į naujai rengiamą ir šiemet pasirodysiantį dvigubą grupės „Skylė“ albumą „Sapnų trofėjai“.

„Dvyniai“ - oro ženklas, globojamas Merkurijaus. Šio ženklo žmonės yra ekspresyvūs, guvaus proto, žavintys. Baltų gentys garbino dieviškus dvynius. Baltų mitologijoje aptinkama mitinė būtybė – Dievo sūneliai. Dvynių ženklo žmonės ypatingai lankstūs ir prisitaikantys. Jie visada juda, daug keliauja, yra labai smalsūs, viskuo domisi ir visada ištroškę informacijos.

Jie daug bendrauja, yra iškalbingi ir viskam atviri. Dažnai neturi vienareikšmės nuomonės, tačiau laikosi neutraliai ir yra visiškai neprietaringi. Gali bendrauti su bet kokiu žmogumi, visada ras bendrą kalbą ir dažnai bus geri pašnekovai.