Jau šį penktadienį klube „Gravity“ portalo „BalticDjSpace.com“ pristatomoje renginių serijoje „Blue Sessions # 3“ pasirodys šiandien pačiame populiarumo olimpe esantys „Simian Mobile Disco“. Kasdien vis kitame žemyne koncertuojantiems britams talkins „Metal On Metal“ narys DJ Manfredas.

Dėl jų pasirodymų pešasi didžiausi festivaliai ir klubai

„Didžiuojamės galėdami pristatyti grupę, dėl kurios šiuo metu kraustosi iš proto visas pasaulis. Juk dėl „Simian Mobile Disco“ pasirodymų antrus metus pešasi didžiausi festivaliai ir klubai. Ką tik išleidę savo vardinę „Fabric“ kompiliaciją bei remiksų rinkinį neįtikėtinai populiarūs ir madingi britai pačiu laiku pirmą kartą atvyksta į Lietuvą“, - pranešime spaudai teigė klubo „Gravity“ atstovai.

"We Are Your Friends", "Hustler" ir "It's The Beat" – tai trys hitais pavirtę supermenų James Ford ir James Shaw („Simian Mobile Disco“) darbai. Tik 2007-aisiais debiutinį savo albumą „Attack Decay Sustain Release“ išleidęs tandemas vos per metus pristatė net penkis vardinius savo miksus. Jų tarpe visuomet madingi "Bugged Out!", "Mixmag", FabricLive".

Koncertai su „Underworld“ ir „Chemical Brothers“

Šiandien „Simian Mobile Disco“ nuolat kviečiami ne tik rengti savo šou, bet ir koncertuoti kartu su bene garsiausiomis „rave“ scenos grupėmis. Paskutiniu metu britų duetas pasauliniuose turuose apšildė „Underworld“, „Chemical Brothers“, „Klaxons“, „Justice“.

Lyg to būtų maža, „Simian Mobile Disco“ prodiusuoja Britanijos pasididžiavimu vadinamų grupių „Arctic Monkeys“, „Klaxons“ albumus, o taip pat kuria remiksus Bjork, „The Rapture“, „Muse“, „Air“, „Ladytron“, Peaches, Kevin Saunderson, CSS, Armand Van Helden.

Akivaizdu, kad britai šiuo metu yra savo karjeros viršūnėje. Suprantamta, kodėl apie šios grupės vizitą į Lietuvą būtent dabar žurnalas „Pravda“ parašė: „Simian Mobile Disco – Lietuvoje: tai reiškia, kad nevėluojam!“

Lapkritį - techno tėtis Kevin Saunderson

Pirmuose „Blue Sessions“ renginiuose klube „Gravity“ grojo „Zoot Woman“ ir Zombie Nation, dabar „Simian Mobile Disco“. O ketvirtoje „Blue Sessions“ dalyje lapkričio 8 d. pasirodys vienas techno muzikos pradininkų – Kevin Saunderson. Daug metų lauktas legendinis 44-erių prodiuseris ir didžėjas iš Detroito į Lietuvą atvyksta taip pat pirmąjį kartą.

Apie Keviną kuriami filmai. Kai jis pradėjo kurti muziką, daugelis iš mūsų net nebuvome dar gimę, tačiau iki šių dienų didysis techno mokytojas nuolatos kuria ir groja kiekvieną savaitgalį visame pasaulyje. Nuo Ibizos iki Melburno. Jeigu suskaičiuosi visus kūrinius, remiksus, kuriuos po mažiausiai dešimt pseudonimų sukūrė Kevin Saunderson, jų bus koks 1000. Iškalbinga.

Be to, Kevinas yra vienos pirmosios šokių muzikos grupės "Inner City" įkūrėjas. Šis fenomenalios sėkmės sulaukęs projektas ne tik turėjo net 12 į Britanijos ir JAV top 20 patekusių hitų, bet ir pardavė per 6 milijonus įrašų. Pasaulyje yra tik keturi iki šių dienų tokie populiarūs amerikietiško techno mokytojai - tai Jeff Mills, Derrick May, Carl Craig ir, galiausiai, Kevin Saunderson.

Simian Mobile Disco feat Justice - We Are Your Friends video: