„Force Major“ gimtadienio šventę rugpjūčio 7 dieną pradės legendinės grupės “Foje” įkūrėjo – Andrius Mamontovo koncertas.

A.Mamontovą kai kas jį prisimena iš savo jaunystės, jei ne kaip dainininką, kuris dainavo "Laužo šviesą", tai tada kaip legendinės "Foje" lyderį. Jau daugiau nei 20 metų dainininkas bei dainų kūrėjas sukasi ir spindi Lietuvos muzikos scenoje, jis nuolat sugeba savo gerbėjams pateikti ką nors nauja. Stebinti, žavėti ir „užvesti“.

A. Mamontovo grupę sudaro taip pat neeilinės asmenybės - Eimantas Belickas, Tomas Andrijauskas, Meinardas Brazaitis, Arnoldas Lukošius, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Solo karjerą A.Mamontovas pradėjo prieš 10 metų. Iki šios dienos yra išleidęs 10 solinių albumų, koncertavęs Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje, JAV, Kanadoje.

2006-ais, išleidęs iškart du albumus „Saldi.Juoda.Naktis“ ir „Tyla“, dalyvavo kasmetiniame Eurovizijos dainų festivalyje Atėnuose, kur su grupe „LT United“ iškovojo Lietuvai 6-ąją vietą.

Antrąjį gimtadienio vakarą, penktadienį, gros house muzikos padangėje žėrinti trijulė “Flaxen Beats”. Ši kompanija “Force Major” projektą lydi nuo pat pirmųjų gyvavimo minučių ir dalyvauja beveik visuose jų renginiuose.

Šeštadienį gimtadienyje pasirodys dar vieni, ne mažiau įspūdingi ir apipinti mitais bei legendomis, muzikos evangeliją skelbiantys – nenuspėjamieji “Metal on Metal” .