Vakarui dirigavo puikiai pažįstamas LRT duetas - Laura Imbrasienė ir Rolandas Vilkončius. Pora kaip visuomet skaldė juokelius, tačiau „duonos ir žaidimų“ ištroškusi liaudis smagiai kvatojosi ir plojo koncerto šeimininkams.

Vakarą pradėjo žaismingas Rūtos Skyrienės ir Almanto Gliožerio duetas. Koncerto metu pora pristatė ne vieną puikiai žinomą kūrinį, kurį kas kartą įvilkdavo į charakteringą ir išskirtinį „rūbą“. Daugelio susirinkusiųjų nuostabai, „Dainų dešimtuko“ dalyviai Palangoje atrodė kur kas gyvybingesni nei pačioje projekto eigoje. Porų atliekamos dainos skambėjo dar profesionaliau, o judesių scenoje nekaustė jaudulys.

„Šį kartą užlipus ant scenos išgaravo visas jaudulys. Nežinau, ar dėl to, kad salė didesnė, ar dėl kitų priežasčių, tačiau šįvakar viskas skambėjo labai gražiai. Likau patenkinta mūsų pasirodymu“, - džiaugėsi R. Skyrienė.

Dainas scenoje traukė Žemyna Ašmontaitė ir Ramūnas Difartas, Indrė Valantinaitė ir Jonas Čepulis, Lina Žvirblytė ir Jurgis Brūzga, Eva ir Žygis Stakėnas, Augustė ir Juozas Gaižauskas. Šokių frontą “laikė” žavingoji Joana Bartaškienė ir Deividas Meškauskas bei šeimyninis Viktorijos ir Artūro Bajorų duetas.