Kiekvienas, kada nors matęs Bjork koncertą, žino, kad tai – neužmirštamas įspūdis visam gyvenimui.

Su Bjork scenoje šėls merginų choras iš Islandijos, kuris ne tik dainuoja pritariančio vokalo partijas, bet ir groja kaip pučiamųjų orkestras. Taip pat scenoje spindės ir kiti įžymūs muzikantai, “iki dantų apsiginklavę” naujausiais ir rečiausiais muzikos instrumentais – Bjork komandos sudėtyje yra ir elektroninės muzikos atlikėjų grupė, ir klavišinių instrumentų virtuozai, ir galinga perkusijos baterija.

Pasak “Vilniaus festivalių” atstovo Martyno Liočo, koordinuojančio šį projektą, Bjork techniniai reikalavimai koncerto įgarsinimui, apšvietimui yra ypatingai griežti. Švarų ir galingą garsą užtikrins vienos geriausių pasaulyje – kompanijos “L-Acoustics” – naujausia sistema KUDO, rašoma organizatorių pranešime.

Lauko sąlygomis ši garso sistema, sukabinta ant specialių “gervių”, Lietuvoje skambės pirmą kartą. Be to, Bjork komanda į Vilnių atsiveža kelis sunkvežimius specialios technikos. Vienas jų prikimštas originalios scenografijos bei fantastiškų Bjork ir jos chorisčių kostiumų.

Taip pat Bjork vadyba pareikalavo skirti itin didelį dėmesį visos komandos maitinimui, maisto kokybei ir įvairovei. Gausioje bei daugiatautėje Bjork komandoje yra ne tik keliolika vegetarų, bet ir keli veganai – t. y. žmonės nevalgantys jokio gyvulinės kilmės maisto.

Bjork niekada nekoncertuoja dažniau nei kas tris dienas ir kiekvienam pasirodymui ji ruošiasi ypatingai kruopščiai. Organizatorių žiniomis, Bjork iki koncerto nedalins interviu ir nedalyvaus jokiose viešose akcijose.

Pasiruošimą koncertui Bjork užbaigs prieš pat pasirodymą įvyksiančiu akupunktūros seansu, kuris jai nuolat padeda sukaupti reikiamą energiją ir suteikia daugiau galios balsui.