„Boogaloo“ renginyje be svečio, žinoma, dar pasirodys ir serijos šeimininkai - Tomas Boo ir 2Fresh, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Žinomas didžėjus, prodiuseris bei renginių organizatorius Jasonas Laidbackas yra paskutinius metus karščiausiu breaks muzikos „brendu“ vadinamo dueto „Slyde“ narys. Jau penktus metus iš eilės kiekvienas jų naujas singlas patenka į prestižinio muzikos leidinio „DJ Mag“ breaks muzikos top penketuką. Beje, „Slyde“ dar vadinamas ir svarbiausia Lietuvoje gerai pažįstamų Krafty Kuts bei A Skillz įrašų kompanijos „Finger Lickin“ preke.

„Labai kviečiu visus „boogalistus“ į paskutinį šių metų mūsų vakarėlį, kuriuo tikiu šimtu penkiais procentais. Kodėl? Todėl, kad „Slyde“ - tai viskas viename – funk, breaks, elektronika ir vėl breaks. Kaip sakoma „party garantied“. Kai kviečiau į „Gravity“ Krafty Kuts jis atsiprašė, sakydamas, kad jo pasirodymai suplanuoti pusei metų į priekį, bet primygtinai siūlė pasikviesti šiuos jo įrašų kompanijos išsišokėlius“, - pasakoja serijos šefas Tomas Boo.

„„Slyde“ pribloškia visus šokių aikštelėje ir už jos ribų. Prisimenu nuostabią „Gravity“ publiką ir esu tikras, kad jeigu patikau aš, jiems patiks ir „Slyde. Garantija 120 procentų!“, - elektroniniame laiške būsimus svečius gyrė šiandien bene didžiausia breaks muzikos žvaigždė Krafty Kuts.

Šiame sezone „Boogaloo“ vakarėliuose klube „Gravity“ grojo daugybė funk, breaks, hiphopo muzikos įžymybių, tarp jų: A Skillz, DK, Freddy Fresh, DJ Food, „Lo Fidelity Allstars“, Utah Saints, Kid Loco. Po dar vieno, išties, „crazy“ sezono „Boogaloo“ nesustos ir be jokio atokvėpio ruošiasi kitiems metams. O laukti yra ko.

2008-ais jau numatyti britų Marc Hype ir Jimi Dunlop bei V.I.P. vakarėlių geidžiamiausio didžėjaus iš Italijos Nicola Conte pasirodymai.