Pasak M.P.3 pranešimo spaudai, albumo dizainerė Asta Kaušpėdaitė, kad atrinktų tinkamiausią iliustraciją viršeliui, peržiūrėjo 10 028 kiaušinių nuotraukas ir yra įsitikinusi, kad „pasirinktas kiaušinis yra tobulas ir nieko panašaus į jį daugiau neįmanoma rasti“.

Savo naujas dainas „Anties“ muzikantai gruodžio 17 ir 18 dienomis pristatys koncertais „Forum Palace“ rūmuose Vilniuje. Šių pasirodymų metu grupė atliks ne tik naująsias dainas, bet ir senuosius garsiausius hitus.

Praėjusią savaitę „Anties“ muzikantai baigė visą lapkritį trukusius naujojo albumo įrašus ir gruodžio 1 dieną savo studijoje surengė pirmąją šio albumo perklausą savo šeimoms bei projekto dalyviams. Gruodžio 1 dieną grupė taip pat atšventė savo įsteigtos kompanijos „Ančių ferma“ pirmąjį gimtadienį.

Naująjam albumui grupė įrašė vienuolika dainų. Pirmasis šio albumo radijo singlas „Mes rimti!“ jau skamba radijo stotyse. Albumo perklausos dalyvių nuomone naujose dainose „Ančiai“ pavyko suskambėti naujai ir tuo pačiu išlaikyti savo firminį skambesį, o dainų tekstai yra „antiškai“ ironiški, aktualūs ir kandūs, muzikos skambesys solidus. Naujosios grupės dainos „Girtuoklis“ ir „Senelis“ gali pretenduoti tapti tautos hitais.

„Nauji grupės kūriniai parašyti su aistra“, teigia albumą „Ančių dainos“ leidžiančios kompanijos M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius. „Tai buvo pirmas kartas, kai albumą nusprendėme leisti negirdėję muzikos, o tik perskaitę dainų žodžius, tačiau po surengtos perklausos galima teigti, kad albumas lūkesčius visiškai pateisino. Kartu su grupe nekantraujame naujomis dainomis pasidalinti su klausytojais“.