Šįkart mini festivalio metu Vilniaus publikai bus pristatyti profesionalūs muzikantai iš Lietuvos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos ir Suomijos. Džiazas, kantri, rokenrolas, elektroninė muzika, individuali muzikinė kalba ir nuolatiniai eksperimentai, rašoma organizatorių pranešime spaudai. Tradiciškai festivalio metu „Café de Paris“ baras virs scena, aplink kurią visa erdvė bus skirta publikai. Be to, aplinką papildys vaizdo instaliacija (transliacija) antroje kavinės salėje ir du mini barai.

Pirmadienio vakarą „Žmonių-orkestrų“ festivalį pradės kompozitorius, perkusininkas - multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose džiazo, elektroninės, eksperimentinės, akademinės ir šiuolaikinės muzikos festivaliuose, taip pat kuriantis individualius projektus.

Jis yra išradęs originalų, analogų neturintį varinį mušamąjį instrumentą varinį gaublį, kuriam sukūrė specialią grojimo techniką, skiemenuotę ir muzikinį raštą bei stiklą.

Gruodžio 11 d. pasirodys vienas produktyviausių Rytų Europos regiono muzikos prodiuserių, įvairių muzikinių projektų autorius ir kelių lietuviškų filmų garso režisierius Paulius Kilbauskas (Pablik), dalyvavęs ir praėjusių metų festivalyje. Dub, hip-hop, elektroninės muzikos samplaika ir speciali „One Man Band“ festivalio programa skambės antradienį.

Savaitei įpusėjus, gruodžio 12 d., lankysis svečias iš Prancūzijos Bud McMuffin. Kilęs iš Niort miesto (JAV), su savo mokytoju Jerry Jeff Pall Mall keliavęs po Ameriką ir tiesiog siurbte susiurbęs į save jos muziką ir dialektus. Emigravęs į Prancūziją, Bud McMuffin pradėjo „žmogaus-orkestro“ karjerą.

Gitara, vokalas, būgnai, cimbolai – visu tuo muzikantas naudojasi vienu metu. Jo muzika – bliuzo, ritmenbliuzo, kantri roko, rokenrolo, soul ir 60-ųjų muzikos mišinys.

Ketvirtadienį scena priklausys Sheriff Perkins (Prancūzija). Ekscentriškas, autoironiškas, purvinas rokenrolas ir seksualinės tematikos tekstai. Šerifas yra ištikimas tiesai ir tik „nuogai“ tiesai. Energingos rockabily-country-hardcore muzikos atlikėjas, turėdamas itin kompaktišką instrumentų rinkinį, gali surengti šou bet kur ir bet kada.

Penktadienio vakarą sutiksime savamokslį gitaristą Denis Jones (Didžioji Britanija). Ritmiško folk ir elektroninės muzikos derinys būdingas eksperimentalistui, kartu grojusiam su Coco Rosie ir neseniai išleidusiam savo debiutinį albumą „Hundrum Virtue“. Emocionali, lyriška ir hipnotizuojanti programa.

Šeštadienį festivalyje pasirodys vienas garsiausių Skandinavijos menininkų Jimi Tenor (tikras vardas Lassi Lehto). Garsus multiinstrumentalistas, grojantis saksofonu, klavišiniais, perkusija ir kuriantis originalius muzikos instrumentus, kurio muzikoje dera ir afroamerikietiškos, džiazo, elektroninės muzikos elementai, ir juodasis humoras, Vilniaus ir Kauno publikai jau pažįstamas iš Kaunas Jazz (2005 m.) festivalio bei koncerto „Pergalės“ kino teatre.

Šį pavasarį kartu su afrikiečių trio Kabu Kabu išleidęs naują albumą „Joystone“ suomis pademonstruos unikalią programą,jungiančią afrikietišką, pop, funk ir šokių muziką. Kartu festivalyje viešės ir jo žmona Nicole Willis, garsi funk ir soul vokalistė, dažnai dirbanti drauge su vyru prie įvairių muzikinių projektų. Laukia neeilinis festivalio uždarymas.

„One Man Band“ festivalis tą pačią savaitę vyks ir Liepojoje (Latvija), Fointane Palace, kuriame dalyvaus visi muzikantai.