Svečią rekomendavo Ferry Corsten

„Jon O‘Bir vardas nėra taip plačiai žinomas Lietuvoje kaip ankstesni „Olympia“ renginių svečiai, kurie visi be išimčių žavisi mūsų šeštadienio svečio talentu. Pasikviesti šį didžėjų klubui rekomendavo Ferry Corsten, jau dukart viešėjęs „Exit“, - pranešime spaudai sakė klubo atstovai.

„Tokia ir turi būti trance muzika – gražus lydinys, bloškiantis į kitą erdvę“, - pagyrų Jon O‘Bir skambesiui negaili įtakingas D. Britanijos šokių muzikos žurnalas „Mixmag“.

Prodiuserio sugebėjimams neabejinga ir klubą „Exit“ jau drebinusi šokių muzikos žvaigždė Armin Van Buuren.

„Akivaizdu, kad jis tvirtai laikosi misijos skleisti savo unikalų trance skambesį. Jon O‘Bir dar jaunas, tačiau jau spėjo įtvirtinti savo vardą tarp pasaulinio trance atlikėjų elito. Ateityje jis gali tik augti“, - įsitikinęs Armin Van Buuren, ką tik pasibaigusiuose klubinio žurnalo „Dj Mag“ pasaulio didžėjų šimtuko „DJ Top 100“ rinkimuose pelnęs aukščiausią poziciją.

Mėgaujasi augančia sėkme

Sėkmės šokių muzikos pasaulio atstovų giriamam didžėjui ir prodiuseriui galima tiesiog pavydėti. „Tai nerealu! Vos prieš dvejus metus įsigijau savo pirmuosius grotuvus, o dabar groju tūkstančiams žmonių įvairiuose klubuose“, - dar 2003 metais sakė pats Jon O‘Bir. Tuomet jam buvo vos dvidešimt.

Paskutinius ketverius metus Jon O‘Bir nešvaistė laiko veltui ir pamažu lipdė savo karjerą. Jau 2004-aisiais, dieną prieš savo 21 gimtadienį, atlikėjas grojo kartu su Paul van Dyk 5 tūkstančių žmonių auditorijai Niujorko Naujųjų metų šventėje.

Šiuo metu didžėjus reziduoja vienoje iš pasaulinio klubų tinklo „Godskitchen“ šokių aikštelių, kurioje dalinasi grotuvais su garsiausiais trance muzikos atlikėjais.

Netrukus pirmąjį albumą „į eterį“ planuojantis paleisti Jon O‘Bir spėjo įkurti ir savo leidybinę kompaniją „Conspiracy Records“. Jos leidiniai papildo daugelio žymiausių trance muzikos atlikėjų rinkinius – nuo Armin Van Buuren iki Tiesto. O „Exit“ šeštadienio svečias tuo metu gali mėgautis vis dažnesnėmis kelionėmis po įvairiuose pasaulio žemynuose veikiančius klubus.