Šokių aikštelių liūtams puikiai pažįstami kūriniai, tarp kurių – „Mashtronic“, „Truncated“, Damon G „Frequences“, Jay Cox „Illegal Downloads“, Matt Samuels „One Last One“, tikrai neleis apsnūsti net ir per didžiausius vasaros karščius.

Pasak pranešimo spaudai, į CD įtraukti ir keli dar niekur neskambėję kūriniai bei pernai metų hitas „Jiva – Timelapse“, kuriam naujo skambesio suteikė Virus J.

Muzikos rinkinys „Zipped Sessions“ tęsia 2006-aisiais pradėtą „Zipped“ vakarėlių, kurių metu publika šėldavo pagal madingiausios šokių muzikos ritmus, tradiciją.

„Šis CD visiškai atspindi vakarėlio, prasidedančio 10 valandą vakaro ir besibaigiančio su pirmaisiais vasaros saulės spinduliais, dvasią“, - sakė jo sudarytojas Justin Xara.

House muzikos gurmanai ras ne tik vilniečio diskžokėjaus remiksuotus kūrinius, bet ir kelis jo paties darbus – kartu su Art G sukurtą „September Rain“ ir jau kurį laiką iki lubų šokinėti verčiantį šokių hitą „La Discotheque“. Jį Justin Xara įrašė su savo žmona, taip pat diskžokėja, Julija Fedotova.

„La Discotheque“ komplimentų nepagailėjo ir šokių muzikos Biblija laikomas Didžiosios Britanijos žurnalas „DJ Mag“.

Naująjį šokių muzikos rinkinį galima įsigyti visose muzikos prekių parduotuvėse bei degalinėse.