Viso pasaulio dievaičiu laikomu Robbie Williams`o vaidmenyje pasirodys sparčiai populiarėjantis, projekto - grupės „Groovy Taxi” vokalistas – Mantas Jankavičius. Jis kartu su grupe „Tabami Live Band“ atliks ne vieną garsaus atlikėjo hitą specialiai paruošto šou metu. Vakaro metu skambės „Let Me Entertain You“, „Millenium“, „Rock Dj“, „Feel“ ir daugelis kitų senų bei naujų hitais tapusių dainų. Įspūdingo šou metu Mantui talkins šokėjų trupė „F.U. Angels“, o susirinkusius vakarėlio lankytojus kaip visuomet, video projekcijų fone, šokdins Dj Vee.

Lietuvos žiniasklaida bei muzikos kritikai jau ne kartą yra palyginę ir pripažinę, kad Mantas puikiai atspindi Robbie Williams`o įvaizdį. Baltijos šalių talentų konkurse, vokalistas finaliniame koncerte atliko Robbie Williams kūrinį „Millenium”.

Po šio konkurso Lietuvoje dėl pasirinktos dainos jam prigijo lietuviškojo Robbie pravardė. Mantas atsiskleidė ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip šokėjas: televizinio šou “Lietuvos šokių dešimtukas” metu, kartu su Izabele Romanovaite, tapo šio projekto nugalėtojais.

Dabar atlikėjas sėkmingai tęsia ir savo solinę muzikinę karjerą - vasario 5 dieną, pasirodė jo albumas “Gyvenam kartą”.

Pirmas „Tabami“ vakarėlis buvo suorganizuotas „Skamp“ nario Vee gimtadienio proga.

Nuo pernai jau tradiciniais tapusiais vakarėliais, ant scenos pasirodė tokios grupės kaip „Skamp“, „G&G Sindikatas“, „Inculto“, „Saulės Kliošas“ ir kt. 2006 m. pavasarį, Vilniaus pub`e „Brodvėjus“, minėdama grupės „Nirvana“ lyderio Kurt Cobain mirties metines, kompanija „Tabami“ surengė anšlaginį vakarėlį „Tabami goes Nirvana“. Po to sekė „Tabami goes Madonna“, „Tabami goes Guns N`Roses“, kurie sulaukė didžiulio pasisekimo.