Šį šeštadienį, kaip ir praėjusį savaitgalį, klubas skendės raudonoje „Red Tracks Afterparty“ tamsoje. Lenktynių pergalėms skirtos renginių serijos nuotaikas primins spalvingos klubo dekoracijos: finišo vėliavos, čempionų taurės ir kiti elementai, žadama klubo pranešime žiniasklaidai.

„Į klubo šokių aikštelę įsileidžiame vis daugiau skirtingų šokių muzikos stilių. Pristatyti laužytais ritmais pasižymintį breaks muzikos skambesį pakvietėme pasaulinius šio stiliaus lyderius“, - sakė klubo „Exit“ atstovai.

Pagrindiniai renginio svečiai „Hybrid“ savo kuriamą ir atliekamą breaks muziką paįvairina progressive skambesiu. Duetas garsėja savo bendradarbiavimu su įvairiais simfoniniais orkestrais, todėl jų kuriama muzika kupina ir rimtosios muzikos detalių.

„Hybrid“ kūryba geidžiama daugelio energingą šokių muziką propaguojančių diskžokėjų. Kompanijos „Renaissance“ išleistuose rinkiniuose „Hybrid“ kūrinius naudojo ir klube „Exit“ jau ne kartą viešėję Satoshi Tomiie ir Hernan Cattaneo. Praėjusiais metais dueto kūryba praturtino kompanijos „Global Underground“ dešimtmečiui skirtą kompiliaciją, šiemet – rinkinį „Godskitchen Anthems“.

Duetas išgarsėjo 1994 metais, kuomet „Hybrid“ singlą „Symphony“ didžėjai John Digweed ir Sasha panaudojo viename iš savo kultinių miksų „Northern Exposure“.

Per ilgametę karjerą į pasaulį iš savo studijos paleidę apie 250 įvairių formatų kūrinių, pernai „Hybrid“ išleido jau trečiąjį albumą „I Choose Noise“. Melomanams puikiai žinomi pirmieji dueto albumai „Wide Angle“ ir „Morning Sci-Fi“ visame pasaulyje parduoti didesniu nei 170 tūkst. tiražu.

„Hybrid“ garsėja ir kaip vieni produktyviausių remiksų autorių, pateikusių savas kūrinių versijas daugiau nei 120 įvairių atlikėjų. Tarp jų – tokios žvaigždės kaip Moby, R.E.M., „Radiohead“, „The Orb“ ar „Future Sounds Of London“. Beje, 2000 metais „Hybrid“ vienoje scenoje grojo su Moby šio atlikėjo turo Šiaurės Amerikoje metu. Talentingi prodiuseriai taip pat žinomi kaip garso takelių kūrėjai kino filmams „Deja Vu“, „Man On Fire“, „Domino“ ir šiemet ekranuose pasirodžiusiam „Catacombs“.

Duetas valdo įrašų kompaniją „Distinctive Records“, kuruojančią daugelį pasaulinių breaks muzikos atlikėjų. Bene žinomiausia „Hybrid“ kompanijos leidinių serija - breaks fanų ypač vertinami Y4K miksai. Tarp jų autorių – žymiausi breaks atlikėjai Tayo, „Evil Nine“, „Dub Pistols“, Phil K, Freq Nasty ir, žinoma, patys „Hybrid“.