Liepos mėnesį bilietai jau kainavo 40 litų. Rugpjūčio 1-20 dienomis jų bus galima įsigyti už 50, o nuo rugpjūčio 21-osios - už 60 litų. Likus dviem dienoms iki koncerto bilietai brangs iki 70 litų.

Į "A-ha" koncertą galima įsigyti ir bilietų į sėdimas vietas, kainuojančių 80 litų. Jų iš viso yra 2 tūkstančiai.

Koncertą organizuojanti firma "Makrokoncertas" grupės "A-ha" pasirodymus taip pat rengia Latvijoje bei Estijoje. Šiose kaimyninėse šalyse bilietai yra brangesni.

Latvijoje 10 tūkstančių pigiausių bilietų, kainavusių 6 latus (apie 35 litus), buvo išpirkta per keletą valandų.

Estijoje pigiausi bilietai kainavo 80 litų, vėliau jų kaina gali išaugti dvigubai.

Kaip BNS informavo "Makrokoncerto" projektų vadovas Giedrius Klimašauskas, atvykę į Vilnių grupės "A-ha" nariai gyvens netoli sostinės esančiame viešbutyje "Le Meridien Villon".

Muzikantai pageidavo valgyti ne restoranuose, o viešbučio kambariuose. Jų pageidaujamame valgiaraštyje beveik nėra mėsos, daugiausiai - riešutai ir džiovinti vaisiai.

Muzikantų pageidavimu Žalgirio stadione netoli scenos bus įrengti 8 palapinių tipo kambariai su kilimais, stikliniais stalais ir dušais. Koncerto metu ten atlikėjai žada persirenginėti, ilsėtis ir vakarieniauti.

Trys kambariai bus skirti grupės "A-ha" nariams, likusius penkis užims personalas. Kartu su grupe atvažiuos apie 30 žmonių, tarp kurių bus dviejų atlikėjų žmonos ir grupės nario Paulio Waaktaaro-Savoy'jaus trejų metų sūnus.

Koncertas truks 2 valandas, o jo metu Žalgirio stadione budės daugiau kaip 300 apsaugos tarnybos darbuotojų.

Muzikantai į Vilnių atvyks rugsėjo 9-ąją dieną po pietų. Jiems bus surengta ekskursija po Senamiestį. Po koncerto grupė ketina eiti pasilinksminti į vieną iš Vilniaus naktinių klubų.

Kaip BNS sakė "Makrokoncerto" direktorius Vaidas Zdancevičius, koncerto biudžetas yra apie milijoną litų. Tikimasi, kad Vilniuje vyksiančiame koncerte apsilankys maždaug 20 tūkstančių žmonių.