Į „Global NY Circus” šįkart „Happyendless DJs“ atvyks trise - be A. Alien ir Benua pasirodys MC Secondman (Saulius), jau 2 metus priklausantis šiai komandai.

„Jis pakeri savo vokaliniais gebėjimais, nevaržomais idėjų proveržiais. Sauliaus vokalas sugeba išlaisvinti tą agresyvų liūtą ar liūtę, kurie tyliai laukia pasislėpę kiekvieno sieloje, o pasitaikius momentui šoka iš narvo, kad parodytų savo letenas bei dantis tiems, kas šokių aikštelėje jaučiasi aukomis, nes abejingumui tuomet tiesiog nebūna vietos”, - pranešime spaudai šypsosi Benua.

MC Secondman balsas skambės ir naujajame „Happyendless” albume, prie kurio kolektyvas daug dirba pastaruoju metu.

2006 – ieji šiems diskžokėjams buvo produktyvūs: „Turėjom labai daug pasirodymų įvairiose scenose, išleidom ne vieną gerų atsiliepimų bei parašų po leidybinėmis sutartimis sulaukusių remiksų. Vienas iš didžiausių pasiekimų yra tai, kad Paris&Swain „Tykes Grooves“ Andriaus Alien ir Mindaugėlio remiksas buvo išleistas visiems šokių mylėtojams žinomoje Dave Seamano įrašų kompanijoje „AudioTherapy“, - pasakoja Benua.

Be pagrindinėje salėjė skambėsiančio galingo „Happyendless“ muzikos užtaiso senuosius metus išlydėti padės ir „Baltijos cirkas“, kurio įspūdinguss pasirodymus regėjo vokiečiai, švedai ir kitų Europos šalių gyventojai.

„Cirkas – ratas, kuriame visada vyksta kažkas neįprasto, nekasdieniško, ypatingo. Klube „Global“ tą naktį pasirodys profesionalūs, aukštos kvalifikacijos, originalaus meno artistai: fakyrai, klounai, žonglieriai...“, - pasakoja cirko direktorius Petras Variakojis, vienintelis Pabaltijo šalyse turintis Rusijos cirko meno akademijos akademiko vardą.

Tad „Global NY Circus“ – pulsuojantys muzikos ritmai ir nepamirštami, dinamiški cirko artistų pokštai. Na, o Benua visiems siūlo receptą 2007 – iesiems sutikti: „Geriausia atsiduoti „viską sau leidžiu” bangai ir pajusti Naujuosius visu savo vidumi bei išore“.