s pradėjo Aleksandro Ivanausko-Faros ir jo mokinių pasirodymas. O pirmieji savo konkursinius pasirodymus pradėjo Rūtos komandos nariai: Carol, Dainius Griesius, Živilė Gedvilaitė ir Vytenis Kaluškevičius.Visi mokytojai pripažino, jog Carol šįkart nepasirodė geriausiai, kaip galėjo. Liga – pakišo koją. Beveik vienbalsiai visi išrinko Rūtos komandos favoritą – Vytenį. „Vienintelis jis stovėjo stabiliausiai. O Živilė būtų mano antroji favoritė. Be to, ji turi pilną paketą – tiek mokytojų, tiek žiūrovų palaikymą“, – po visų keturių pasirodymų sakė Donatas Montvydas. Visgi lemiamą žodį tarė komandos vedlė ir savo balus paskirstė tokia tvarka: 40 proc. skyrė – Vyteniui, 30 – Živilei, 20 – Carol, 10 – Dainius.

Antroji komanda stojusi į didžiąją sceną – Faros komanda: Rugilė Lingytė, Augustė Jucytė, Emilija Katauskaitė ir Kathrin Kulik. „Žinot, merginos, jūs pasirodėt nerealiai. Jūs pažadinot visą Lietuvą“, – apie savo mokines sakė Fara. Rūta pripažino, jog akivaizdu, kad visos merginos dainuoja – kitaip jų čia nebūtų. PO visų komentarų merginų komandos mokytojas turėjo atiduoti savo balus: 40 proc. – Kathrin, 30 proc. – Rugilei, 20 proc. – Emilijai, 10 proc. – Augustei.

Kita scenoje pasirodė Deivio ir Renatos komanda: Rokas Spalinskas, Alvita Timašiova, Aurelija Čižauskaitė ir Viktorija Simonaitytė. „Rokai, tu esi profas. Kūrinys padėjo atskleisti tave patį, ir tu padėjai kūriniui atsiskleisti kitaip“, – klaipėdietį gyrė D. Montvydas. Tačiau Rūta visiškai nesutiko su kolega – jai merginos pasirodė kur kas geriau. Deja, kad ir kaip sunku, bet mokytojai turėjo tarti žodį ir paskirstyti savo balus: 40 proc. jie skyrė Rokui, 30 proc. – Alvitai, 20 proc. – Viktorijai, 10 – Aurelijai.

Paskutinioji pasirodė Donato komanda: Domantas Rolis, , Kotryna Juodzevičiūtė, Gražvydas Staigvilas ir Karolina Rasten. Paskutinioji pasirodė Donato komanda: Domantas Rolis, , Kotryna Juodzevičiūtė, Gražvydas Staigvilas ir Karolina Rasten. „Gražvydai, tave reikia būtinai nuvesti į anoniminių narkomanų klubą. Tu būtum pavyzdys, kaip be visų tų velnių galima būti – vau! Kotryna tu taip pat super. Net norėdama pažerti kritikos – neraščiau, ką kritikuoti” – po pasirodymų sakė Rūta. 40 proc. savo balsų Donatas atidavė Karolinai, 30 proc. – Kotrynai, 20 proc. – Gražvydui, 10 – Domantui.