konkursinių pasirodymų maratoną pradėjo mokytojų šilta „Feliz Navidad“ daina. O pirmieji į sceną stojo Rūtos mokiniai: visų numylėtinis Vytenis Kaluškevičius, linksmasis Dainius Griesius iš Kaišiadorių ir restoranų atlikėja Rasa Doniela.

„Labai preciziškai žiūriu į savo kūrinius. O šįkart mano dainą „Parodyk man kitaip“ parodei visiškai kitaip. Ir tai jau standartų laužymas. Man labai patiko“, – Vytenio pasirodymą komentavo D. Montvydas. Komplimentų mokytojai negailėjo ir kitiems Rūtos komandos nariams. Visgi Rūta savo 50 proc. balų skyrė Vyteniui, 30 – Rasai, 20 – Dainiui.

Antroji scenoje pasirodžiusi buvo Deivio ir Renatos komanda: Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Rokas Spalinskas, operos virtuozė Ilona Pliavgo ir smuikininkė Alvita Timašiova. „Man patiko, kas ką tik nutiko. Tu atėmei žadą“, – po teatrališko Alvitos pasirodymo sakė Rūta.

Aleksandras Ivanauskas-Fara kaip ir kiti mokytojai džiaugėsi šiuo pasirodymu: „Deivi, jei Alvita iškris iš projekto. Aš ištrinisu savo telefono numerį.“ Savo 50 procentų balų jie skyrė Alvitai. Ilonai – 30, Rokui – 20.

Kiti ant scenos stojo Faros mokiniai: Kristinos Ivanovos grupės „Magnit“ narė Emilija Katasukaitė, antrąkart sėkmę mėginantis Mantvydas Sabaitis ir suvalkietė Rugilė Lingytė.

Deiviui pasirodė, jog Mantvydui buvo skirta daugiau aktorinė užduotis, nei vokalinė. „Sakyti „o aš taip myliu, aš taip myliu“ yra labai labai sunku“, – užsilipęs ant kėdės sakė D. Norvilas. Fara savo 50 proc. balų skyrė Rugilei, Mantvydas gavo 30, o Emilija – 20.

Žiūrovų balsai
Vytenis Kaluškevičius 54 proc.
Dainius Griesius 37 proc.
Rasa Doniela 26 proc.
Rokas Spalinskas 37 proc.
Ilona Pliavgo 25 proc.
Alvita Timašiova 38 proc.
Emilija Katauskaitė 26 proc.
Mantvydas Sabaitis 20 proc.
Rugilė Lingytė 54 proc.