- Kaip prižiūri save?

- Nepavadinčiau savęs dideliu sveikuoliu: nuvažiuoju kartais ir į „McDonald‘s“, ir kolos atsigeriu, bet tuo nepiktnaudžiauju. Mėgtu aktyviai leisti laisvalaikį – sportas, gamta, namuose gamintas maistas. Daugiausia dėmesio skiriu savijautai. Tuomet ir vidinė motyvacija, ir nuotaika, ir darbo rezultatai geresni.

- Kava ar arbata? Kodėl?

- Mėgstu kakavą. Nors šiaip priklauso nuo to, ką turiu prie kavos ar arbatos... Dievinu saldumynus – tai mano viena didžiausių gyvenimo silpnybių. Jiems niekada neatsuku nugaros... Nesu kavos gurmanas. Bet balta kava ryte prie sumuštinio ar varškės sūrelio –mielai.

- Naujai atrastas hobis?

- Ne kiek naujas, bet galbūt nostalgija vaikystei ir iš naujo atrastas senas užsiėmimas – stalo tenisas. Azartiška ir aktyvi veikla.

- Koks tavo didžiausias gyvenimo iššūkis?

- Kai reikėjo dėl vaidmens scenoje apsirengti raudoną, nėriniuotą moterišką triko su petnešėlėmis. Tai pareikalavo šiek tiek pasikalbėti su pačiu savimi, įtikinti, kad tai scena. Darbe dažnai tenka aukotis ir perlipti per save ir savo įsitikinimus. Nors, išties, atrodžiau neblogai (juokiasi).

- O ko niekada gyvenime nedarytum ant scenos?

- Pirmiausia kylanti mintis, tai turbūt niekada neleisčiau sau scenoje chalturinti. Išeiti nepasiruošusiam. O geriau pagalvojus tai turbūt ir nuogo balto užpakalio neparodyčiau (juokiasi).

- Jei nebūtų muzikos tavo gyvenime, būtum...

- Tikriausiai sportininkas. Labai mėgstu aktyvų laisvalaikį. Krepšinis, tinklinis pajūry ant smėlio, stalo tenisas, sporto salė, bėgimas – tai mano laisvalaikis.

- Kas yra graži moteris?

- Pirmiausia nuoširdi plati šypsena! Spindinčios akys, geras humoro jausmas. Intelektuali, kukliai seksuali ir žinanti savo vertę. Brangi ir gracinga. Tobuliausias Dievo kūrinys!

- Šalis, kurią norėtum aplankyti?

- Mėgstu aštrų maistą , tai galbūt Meksika. Nors labai norėčiau panardyti, kur dangaus žydrumo vanduo, egzotiškos žuvys, koralai ir didieji baltieji rykliai. Būtų ekstremalu!

- Trys daiktai, kuriuos su savimi pasiimtum į negyvenamą salą.

- Meškerė, lūpinė armonikėlė ir Vilsoną( Red. filmo „Prarastasis“ veikėjas-kamuolys) – pasikalbėt...